Strona główna > Sportowa turystyka > Zwiedzanie > coraltravel w krakowie m1 ??

coraltravel w krakowie m1 ??

coraltravel w krakowie m1 ??

Zna ktoś biuro podróży z Krakowa coral travel? Planujemy z nimi wyjazd wakacyjny i chce zebrać o nich opinie. Dajcie znać.

derums3

Posty: 1

 
My zanim cokolwiek zarezerwujemy to analizujemy wszystko dokładnie. Nie wybieramy opcji last minute, bowiem wtedy czasu sporo nie ma na podjęcie decyzji. Wolę wybrać opcję first minute i wtedy mam dużo czasu. Wiem, że wybiorę dla siebie to, co jest najlepsze.

Mr Frog

Posty: 10

 
Oferty last minute rozchodzą się błyskawicznie. Wiem, bo częstokroć szukam takich. My pakujemy się i czekamy aż trafi się propozycja. Może być tak, że obecnie będzie wyjazd, zatem trzeba być na to przygotowanym. Nie każdy tak na szybko lubi wyjeżdżać.

Klakier

Posty: 6

 
Z tego, co słyszałem to w Krakowie coraltravel działa w jednej z galerii. Mają to wszystko opisane na własnej stronie internetowej https://www.coraltravel.pl/biura-podrozy/malopolskie/krakow/krakow-salon-firmowy-175. Pożądane byłoby się z nimi w tej sprawie skontaktować.

AdamDzii

Posty: 4

 
Jeśli ktoś chce jechać z dziećmi to najtaniej będzie w Bułgarii. Mają tam wiele hoteli z wieloma basenami, zjeżdżalniami. Są nawet takie miejsca gdzie w cenie można korzystać z Aquaparku. Mnie się to podoba i rodzinie też.

taxi22

Posty: 25

 
Jeżeli ktoś jedzie z dziećmi to warto sprawdzić terminy tak żeby nie było tam czterdziestu stopni w cieniu, bowiem to już przyjemne nie jest dla nikogo z naszej rodziny.

mikesmith0103

Posty: 4