Strona główna > Uroda a zdrowie > Zdrowie i Uroda > Profesjonalne kosmetyki do zniszczonych włosów?

Profesjonalne kosmetyki do zniszczonych włosów?

Profesjonalne kosmetyki do zniszczonych włosów?

Ciągle szukam i eksperymentuję, ale drogie nie zawsze znaczy dobre, więc jeśli macie jakieś nowe marki, które się pojawiają to dajcie znać.
Dajcie znać co obecnie staje się popularne jeśli chodzi o kosmetyki profesjonalne, ale takie które można kupić w drogeriach? czy jakaś nowa marka się pojawiła? Na co ewentualnie można będzie zwrócić uwagę?

Noruhe

Posty: 1

 
Przy pielęgnacji włosów warto będzie mieć różne propozycje i produkty do dyspozycji.

Lalka

Posty: 3

 
Staraj się sprawdzać różne serie kosmetyków. Ten rynek ma się całkiem nieźle, różne produkty będzie można spotkać więc też będzie okazja coś tam wybrać właściwego.

dermert

Posty: 12

 
Staraj się zwrócić uwagę na marki, które od lat specjalizują się w przygotowaniu takich kosmetyków.

Klara323

Posty: 14

 
Staraj się brać pod uwagę te marki, które nie robią masowo produktów, ale stawiają na wysoką jakość i starają się przygotowywać właśnie takie produkty, które przygotowywane będą na przykład dla fryzjerów.

miko_poz

Posty: 3

 
Staraj się sprawdzić różnych producentów, ponieważ firmy przygotowują swoje linie kosmetyków profesjonalnych i jak uda się z nimi zapoznać to faktycznie coś tam uda się dobrać.

Oct714

Posty: 25

 
Ogólnie jeśli ktoś szuka kosmetyków profesjonalnych to wydaje mi się, że ten rynek ma się całkiem nieźle i sporo takich produktów można w sprzedaży spotkać więc jak ktoś będzie szukał takich produktów to spokojnie znajdzie coś dla siebie.

HaFranek

Posty: 3

 
Jak uda się poszukać dobrych kosmetyków to możliwe, że ta pielęgnacja okaże się łatwiejsza i będzie można także liczyć na dobre efekty, więc warto będzie taką kwestię mieć na uwadze.

sheinsane

Posty: 21

 
Swoje propozycje ma także Chantal przez serię Prosalon - https://chantal.com.pl/produkty-profesjonalne/prosalon-professional/">. Typowo dla osób, które chcą zadbać o swoje włosy, szampony, odżywki bez spłukiwania, woda lamelarna.

Gosienka54

Posty: 20

 
Poszukaj jakichś produktów, które są dla fryzjerów – tam wszystko działa od razu, wygładza, regeneruje itd.

Miki

Posty: 6