Strona główna > Sportowa turystyka > Trening > Trener personalny

Trener personalny

Trener personalny

Jaki trener personalny potrafi naprawdę dobrze zmotywować, żeby człowiek wziął się za siebie w końcu? Ja już ze sobą to przyznam nie mogę wytrzymać i szukam pomocy. Aby tylko ktoś dobry się znalazł. Podzielcie się proszę doświadczeniami, czymkolwiek, kontaktami. Dziękuję.

frotka90

Posty: 1

 
Trening personalny online jest oczywiście lepszy niż jego brak i pędzenie na ślepo po ćwiczeniach.

czesł_12

Posty: 10

 
Tutaj zostawiam namiary do trenera https://szymonowczarzak.pl/Wsp%C3%B3%C5%82praca+Online, z którym nie musisz nawet ćwiczyć na siłowni, tylko w warunkach domowych, a do tego dieta dochodzi, przegląd medyczny, instruktaż, mnóstwo publikacji na dzień dobry. On robi lepszą formę w domu u niektórych niż trenerzy personalni na siłowniach.

Matusiński

Posty: 4

 
Dziękuję za wskazówkę. W następnym tygodniu zgłoszę się do niego po dietę, chociaż na kilka dni, żeby sprawdzić, czy mi pasuje takie podejście.

Namo

Posty: 2

 
Dobrze nawiązać w ogóle jakiś kontakt z ekspertem dietetycznym, trenerem, bo on Ci powie od czego zacząć. Czasami prostymi metodami można dużo zdziałać, a ludzie bez wiedzy po prostu żyją w przekonaniu, że muszą się latami poświęcać, żeby cokolwiek zbudować. Nic z tych rzeczy.

Zosia88

Posty: 6

 
Zrzucanie zbędnych kilogramów trochę trwa, ale to jedna z lepszych inwestycji w siebie, wizerunkowa i korzystna zdrowotnie. Jak sam nie masz motywacji to kontakt z trenerem sprawdza się, żeby trochę się odbić psychicznie.

bodeksus

Posty: 17

 
Dobry dietetyk i trener personalny to rzadkie połączenie, tym bardziej warto spróbować.

DiD3K

Posty: 3

 
Nie trzeba od razu podejmować decyzji o długoterminowej współpracy. Jedno spotkanie wystarczy do oceny kwalifikacji trenera personalnego.

Klarka34

Posty: 11

 
Na rok u niego masz naprawdę tani plan i ja czegoś takiego na rynku nie widziałem, a śledzę dość uważnie branżę, bo sam trenuję i szukam nowości.

Kolekcjoner

Posty: 4