Znacie może dewelopera Semeko z Gdyni?

Znacie może dewelopera Semeko z Gdyni?

Hej, liczę na Wasze podpowiedzi odnośnie firm deweloperskich w Gdyni i okolicach na północ od miasta. Jak macie jakieś sensowne spostrzeżenia, może ktoś kupował mieszkanie i ma jakieś
negatywne albo pozytywne spostrzeżenia to będę wdzięczny za podpowiedzi.

Matusiński

Posty: 1

 
Dobra oferta to i dobra cena i dobre wykonanie techniczne budynku i ta kwestia musi być brana pod uwagę jak będziesz szukać dla siebie inwestycji. Niestety z deweloperami to różnie bywa.

Darth9

Posty: 20

 
Szukaj dewelopera, który będzie realizował inwestycję, ale potem również zapewniał obsługę
techniczną na takiej inwestycji na odpowiednim poziomie. To dość istotna kwestia, którą trzeba mieć
a uwadze.

Marioleczka

Posty: 3

 
Na pewno liczy się wybieranie takiego dewelopera, który będzie miał doświadczenie i zagwarantuje odpowiednią ofertę jeśli chodzi o mieszkania. W miarę możliwości także lokalizacyjnie, by to było jak najlepiej przygotowane.

saradonin

Posty: 6

 
Niestety, z deweloperami zawsze jest różnie i nigdy nie wiadomo co się będzie działo, natomiast warto będzie szukać firm, które mają doświadczenie i pozytywne recenzje od klientów, im więcej zrealizowanych i dobrze ocenianych inwestycji tym lepiej.

Miner-ooo

Posty: 2

 
W Polsce sporo się buduje, ale mam wrażenie, że to wpływa też na jakość budowania więc jak
kupujesz mieszkanie to faktycznie staraj się dobrze sprawdzić jak ten budynek od strony technicznej
jest wykonany.

Hihi_WWW

Posty: 10

 
Zobacz sobie firmę, która nie tylko buduje, ale potem również odpowiada za opiekę techniczną nad takim budynkiem, taka kwestia też będzie miała znaczenie i warto mieć to na uwadze jak chce się zainwestować w nowe mieszkanie.

Lupusx

Posty: 13

 
Warto sprawdzić inwestycje jakie robi Semeko. W Redzie czy Rumii mają ich sporo. Więcej o warunkach i lokalizacjach jest na semeko.pl .

TomekK

Posty: 2

 
Jak chodzi o wybór oferty deweloperskiej to warto będzie szukać kogoś kto ma doświadczenie, od lat działa na rynku i faktycznie gwarantuje, że mieszkania będą oddawane w terminie, bo z tym wielu
deweloperów obecnie się zmaga, gdy brakuje rąk do pracy.

Tarzan.JJ

Posty: 3

 
Dobre firmy deweloperskie gwarantują także obsługę techniczną już po wykonaniu nieruchomości więc ten element, tak że warto brać pod uwagę i patrzeć jak długa będzie taka gwarancja, ze strony wykonawcy budynku.

martin888

Posty: 15