Strona główna > Firmy w Polsce > Sprzedaż mieszkań > dobnry serwis z wynajmem mieszkań w Warszawie

dobnry serwis z wynajmem mieszkań w Warszawie

dobnry serwis z wynajmem mieszkań w Warszawie

Gdzie warto zaglądać jeśli chodzi o ogłoszenia o mieszkaniach na wynajem w Warszawie? Jak macie coś sprawdzonego, gdzie faktycznie warto będzie zaglądać to dajcie namiar na taką stronę z ogłoszeniami.

Ekurygo

Posty: 1

 
Możliwości jest sporo, trzeba też mieć trochę czasu, by przeglądać te różne serwisy, w których ogłoszenia się pojawiają, by znaleźć coś dla siebie w niezłej cenie.

asulka002

Posty: 6

 
Faktycznie jeśli chodzi o agencje to te prowizja to jednak przesada, natomiast czasem faktycznie nie ma innej opcji i trzeba coś brać z agencją bo inaczej nie uda się znaleźć atrakcyjnego mieszkania.

bruklin187

Posty: 6

 
Samodzielnie szukając ofert na pewno będzie można zaoszczędzić na prowizji jaką trzeba będzie do biura nieruchomości płacić. Z drugiej strony trzeba mieć też trochę czasu, żeby tym wszystkim się zająć i oferty przeglądać.

tigra32

Posty: 12

 
Nawet jeśli chcesz uniknąć agencji to nie zawsze będzie to możliwe, bo często te oferty atrakcyjnych mieszkań agencje mają na wyłączność.

Grabow12

Posty: 5

 
Jak chce się uniknąć prowizji przy umowie w biurze nieruchomości to albo ogłoszenia indywidualne, albo serwisy takie jak Wynajem22.pl, gdzie płaci się na początek 300 złotych za dostęp do ogłoszeń i potem już nie ponosi się dodatkowych kosztów.

ChosenOne

Posty: 2

 
Wybór agencji, by sobie sprawę ułatwić to domena wynajmujących a tak naprawdę najemca często jest tutaj bez wyjścia i to czy będzie agencja czy nie to już wynik tego jakie mieszkanie się danej osobie spodoba.

Phylu

Posty: 3

 
Oczywiście jak się da to warto wynajmować bez agencji, żeby nie płacić prowizji, natomiast nie zawsze będzie to możliwe. Trzeba po prostu przeglądać różne serwisy z ogłoszeniami.

Gumer45

Posty: 4