Strona główna > Firmy w Polsce > Sprzedaż mieszkań > Geodeta w Zgierzu, jaka firma ?

Geodeta w Zgierzu, jaka firma ?

Geodeta w Zgierzu, jaka firma ?

Witam.

Interesują mnie usługi geodezyjne w Łodzi, jakie nie będą kosztowały prawdziwego majątku. Znacie godnego polecenia specjalistę, który proponuje rozsądne ceny?

Iwona3

Posty: 19

 
Kolega opowiadał mi, z jak ogromnymi cenami musiał się zgodzić, gdy chodziło o usługi geodety w Warszawie. Na szczęście mnie interesował geodeta w Ozorkowie, a porównując poniesione poprzez nas koszty wyszło na to, iż zapłaciłem prawie trzykrotnie mniej za te same prace :)

Motospec

Posty: 11

 
Niedawno był mi potrzebny geodeta w Tuszynie, ale nie byłam pewna czy mogę skorzystać z kogoś z tego miasta lub najbliższej okolicy. W dużym stopniu pomogły mi Wasze opinie, które ukierunkowały mnie, gdzie szukać, aby znaleźć sprawdzonego fachowca.

johncena67

Posty: 27

 
Jeśli oczekujecie indywidualnego podejścia do klienta, a potrzebne Wam są usługi geodezyjne w Łodzi to z pełną odpowiedzialnością polecam Wam tę firmę: http://www.geofort.pl/oferta.html. Wykonywali dla mnie mapy, podział nieruchomości, a także kilka innych usług. Spisali się znakomicie, nie mam żadnych zastrzeżeń. Są godni polecenia z uwagi na terminowość i ofertę cenową!

Klakier

Posty: 14

 
Niedawno był mi potrzebny geodeta w Tuszynie, niemniej jednak nie byłam pewna czy mogę skorzystać z kogoś z tego miasta lub najbliższej okolicy. W gigantycznym stopniu pomogły mi Wasze opinie, jakie ukierunkowały mnie, gdzie szukać, aby znaleźć sprawdzonego fachowca.

Basia1991

Posty: 23

 
Od kilku tygodni rozglądałem się za najlepszym geodetą w Aleksandrowie Łódzkim, ale moje poszukiwania nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Najprawdopodobniej wszystko przez to, że opierałem swój wybór na opiniach w Internecie, gdy naprawdę najlepiej jest zrobić rozpoznanie wśród znajomych, którzy być może niedawno budowali domy lub realizowali inne inwestycje.

@maliniak

Posty: 44

 
Pytacie o to, w jaki sposób wybrać geodetę w Strykowie. Podstawowym kryterium powinny być posiadane uprawnienia, bowiem muszą pozwalać one na wykonanie interesujących nas czynności. Istnieje siedem stopniu uprawnień, a pierwsze dwa bez kłopotu pozwalają wykonać wszystkie zadania, jakich wymaga budowa domu :)

Dziadek

Posty: 21

 
Potrzebowałem geodety w Łodzi, ale najpierw trafiłem do wydziału geodezji i architektury w tym mieście. Miałem to szczęście, że odnalazłem tam listę fachowców z stosownymi uprawnieniami, którzy działają świadcząc swoje usługi na terenie Łodzi i okolic.

Później popytałem o opinię o danym architekcie, którego „zatrudniłem”.

Hihi_WWW

Posty: 24

 
Dzięki Waszym poradom, które opublikowaliście na tym forum dyskusyjnym udało mi się w dużym stopniu wyeliminować kiepskich geodetów i wybrać najlepszego geodetę w Łodzi. Jestem zaspokojony ze współpracy, którą podjąłem i w razie czego mogę pozostawić namiary na geodetę.

Wariat

Posty: 16

 
Moje poszukiwania geodety w Zgierzu trwały stosunkowo długo, bowiem miałem do wyboru tylko kilku fachowców, a o każdym słyszałem co najmniej 1-2 niepochlebne opinie.

Na szczęście znajomy rozwiał moje wątpliwości, bowiem miałem do zlecenia dość proste obowiązek, więc uświadomił mnie, iż nie potrzebuję do tego najlepszego geodety, a odpowiednio najtańszego.

czesteruś34

Posty: 16