Strona główna > Dom i ogród > Solary > oświetlenie led, poszukuję!

oświetlenie led, poszukuję!

oświetlenie led, poszukuję!

Dzień dobry. Czy abażur to w Waszej opinii modne rozwiązanie? Pytam, ponieważ zastanawiam sie nad tym, w jaki sposób urządzić moje mieszkanie.

cerbus34

Posty: 5

 
Nie musiałem ponieść ponadprzeciętnie wysokiego wydatku, gdy zdecydowałem się wykorzystać w salonie oświetlenie led. Prezentuje się ono genialnie! :-)

Modniś

Posty: 14

 
Moim zdaniem kluczowe znaczenie ma to, aby Wasz sufit podwieszany został trafnie wykonany. Dzięki temu nie będą się pojawiały jakiekolwiek problemy w przyszłości. Na dodatek macie szansa poprowadzenia dodatkowych kabli właśnie nad sufitem, jakie będą absolutnie niewidoczne. Polecam takie rozwiązanie.

serum45

Posty: 15

 
Zaobserwowałem, że z roku na rok coraz większą popularnością cieszy sie abażur. Dostrzegają to także firmy, które specjalizują się w wykończeniu wnętrz.

gargulek

Posty: 14

 
Najlepsze rozety dekoracyjne miałem okazję zamówić dzięki temu, że udało mi się odnaleźć ofertę tej firmy: http://www.rozety.net.pl. Polecam ją z pełną odpowiedzialnością!

allegrowicz65

Posty: 9

 
Porównywałem oferty co najmniej kilkunastu firm, które są skłonne zaproponować rozety dekoracyjne. Wsparłem się także Waszymi rekomendacjami, za które niezwykle dziękuję.

Marioleczka

Posty: 7

 
Dziwię się, że niektórzy obawiają się wykonać w mieszkaniu sufit podwieszany. Przecież takowy daje Wam ogromne możliwości m.in. w zakresie oświetlenia.

amrmas22

Posty: 9