Strona główna > Firmy w Polsce > Sklepy > Ubrania na codzień

Ubrania na codzień

Ubrania na codzień

Chodzicie jeszcze w sukienkach, a jeżeli tak to w jakich i czy możecie podpowiedzieć, w jaki sposób podejmujecie takie decyzje zakupowe, czym się przede wszystkim kierujecie?

Kamigyq

Posty: 1

 
Bardzo ładne, nie znałam wcześniej tej marki. Na weekend sobie przejrzę. Może się wymienimy pomysłami na kreacje wieczorowe? Widziałam że dużo kobiet tutaj zna się na rzeczy.

Fanatyk

Posty: 4

 
Mam od nich dwie sukienki sylwestrowe i to kreacje, które nakładam od czasu do czasu, jeżeli zdarzy się ciekawsza okazja. Po prostu cudo i już takich nikt nie robi.

transerwis

Posty: 2

 
Pojemne torby podróżne znajdziesz w https://www.lejdi.pl/ i tak podpowiadam, bo czasami trudno znaleźć optymalną, a tam jest dosłownie wszystko, czego brakuje w zwykłej, stacjonarnej sprzedaży. Praktycznie wszystkie kategorie dopasowane do potrzeby kobiet, modnie i wygodnie.

jajcarek

Posty: 3

 
W końcu ktoś zadbał o Panie plus size. O to mi właśnie chodziło. Jak się uda to później wstawię zdjęcia tego, co wzięłam.

dof77

Posty: 32

 
Do sukienek pasuje najbardziej biżuteria autorska. W jednym miejscu sobie kompletujesz, dość unikalny butik pod tym względem.

tubbytimmy1

Posty: 3