wydajne dedykowane serwery VPS

wydajne dedykowane serwery VPS

Siema, nastawiam firmę na sprzedaż zagraniczną i potrzebuję stabilnego serwera z domenami zagranicznymi. Czy moglibyście polecić jakąś firmę hostingową z ofertą w tym zakresie? Z góry dzięki za info!

edward00

Posty: 14

 
Nie wiem czy korzystałeś kiedyś z serwerów w chmurze. Są wydajniejsze niż wiele „naziemnych” ofert. Tutaj: www.microhost.pl powinieneś znaleźć coś dla siebie w bardzo korzystnej cenie. Polecam szczególnie VPSy

vokalek

Posty: 33

 
Jakoś nie ufam serwerom w chmurze. Być może jestem zbyt konserwatywny, ale pozostała oferta jest bardzo korzystna. W tej cenie na rynku nie znajdziesz nic lepszego, a znajdziesz na pewno wiele gorszych propozycji.

zpox

Posty: 26

 
Skoro chcesz stawiać stronę z dużą bazą danych wrażliwych, to powinieneś postawić przede wszystkim na ochronę danych. Tutaj rzeczywiście masz gwarantowane bezpieczeństwo danych, a cena jest co najmniej korzystna.

Yuri20

Posty: 23

 
O Kolego, przy takiej liczbie wejść to przez chwilę pomyślałem, że Ty Onetem zarządzasz :D A tak na serio, to oferta jest bardzo korzystna. Ceny robią wrażenie.

@marcelko

Posty: 10

 
Serwery w chmurze są naprawdę niedoceniane. W tej cenie to wręcz super okazja. Samej firmy nie znam bezpośrednio, ale taka oferta kusi.

Acclaim

Posty: 10

 
Coraz ciężej jest znaleźć oferty korzystne cenowo i zarazem dające stabilność serwerów. Wszystko przez to, że na rynku pojawiają się firmy hostingowe oferujące, za przeproszeniem, syf w taniej cenie. Tutaj cena jest rzeczywiście proporcjonalna do jakości usług, więc to duża zaleta.

dominikk6

Posty: 17

 
W tej cenie nie znajdziesz nic lepszego. Rzeczywiście warto skorzystać z serwerów w chmurze. Dają dużo więcej możliwości. Stabilne serwery przede wszystkim.

EpIon7

Posty: 18

 
Pokaż mi swój serwer a powiem Ci kim jesteś Powyższa oferta rzeczywiście daje Ci stabilizację, bo masz cały czas dostęp do serwerów. Często firmy hostingowe nie dopuszczają klienta do serwerów żeby ukryć ich wady. Tutaj masz pełną transparentność, więc to mówi samo za siebie.

wolnośććć

Posty: 16

 
Dziwię się, że przy takiej liczbie odwiedzin jeszcze nie zmieniłeś serwerów. Ta oferta rzeczywiście jest korzystna. Ceny bardzo przystępne.

@marcelko

Posty: 15