busy do Niemiec, gdzie znajdę?

busy do Niemiec, gdzie znajdę?

Chciałabym odszukać porządnego przewoźnika, który oferuje busy do Niemiec w rozsądnych cenach. jeżdżę kilka razy w roku za granicę i jeszcze nie znalazłam fajnego przewoźnika. Wszyscy się spóźniają i są niemili. Może wy mi coś polecicie?

alidomus

Posty: 2

 
Ja również wybieram busy do Niemiec pomorskie, tylko ja jeżdżę 2 razy w roku. Nie mam jednego dobrego przewoźnika. Chociaż chciałabym mieć numer telefonu, jeśli coś macie to możecie mi też polecić.

Wiśniak45

Posty: 4

 
Ja uwielbiam busy do Niemiec pomorskie tego przewoźnika https://www.beatabus.pl. Jeżdżę z nimi kilka razy w roku i nigdy nie było żadnego problemu. Kierowcy są niesłychanie mili i kulturalni. Nigdy się nie spóźniają więc jest dobrze.

pawel253 

Posty: 6

 
Busy do Niemiec są bardzo wygodne, dlatego nadal nie wiem, czemu boisz się nimi jeździć. Jadąc do Niemiec czy Polski zawsze zastanawiam się, czemu ludzie wybierają duże autokary. Przecież nim się jeździ dwa razy dużej.

syrena88

Posty: 13

 
Busy do Niemiec jeżdżą każdego dnia, dlatego bez problemu odszukasz jakiegoś przewoźnika. Ja zawsze uważam na flotę pojazdów. Poszukuję busa, który będzie wygodny. Nienawidzę siedzieć długo w jednej pozycji, a w poniektórych busach rozkładają się fotele.

Laleczka

Posty: 5

 
Wiele firm oferuje busy do Niemiec pomorskie. Najlepiej wyszukiwać je na różnych portalach ogłoszeniowych. ja na nieszczęście Ci nie mogę, albowiem jadę pierwszy raz chyba.

WTFurdoin

Posty: 3