kosmetyka samochodowa w Łodzi, polecana firma ?

kosmetyka samochodowa w Łodzi, polecana firma ?

Kto nałoży mi powłokę ceramiczną w Łodzi i zrobi to profesjonalnie? Jest jakaś polecana przez Was firma?

dominikk6

Posty: 3

 
Mnie auto detailing w Łodzi bardzo pomógł. Mam czerwony lakier, który nie za dobrze już wyglądał, a teraz samochód prezentuje się jak nowy. Nie sądziłem, że można taki efekt osiągnąć. Teraz raz na kilka miesięcy jadę do firmy i oni nakładają mi nową powłokę. Według mnie nie jest to drogie, zatem należałoby się tym zainteresować.

Sis45

Posty: 5

 
Powłokę teoretycznie można nakładać samodzielnie, natomiast z doświadczenia wiem, iż wiedza jest tutaj naprawdę konieczna. Można tylko zepsuć cały efekt i stracić pieniądze.

Nowa

Posty: 6

 
Na tym naprawdę trzeba się znać. Wystarczy, że przytrzyma się trochę dłużej polerkę i już jest problem. Mój znajomy myślał, że to łatwe zadanie i przypalił sobie lakier.

Mier56

Posty: 5

 
Polecam auto detailing z Łodzi w firmie http://dollarcar.pl, która naprawdę zna się na rzeczy. Są w stanie zrobić naprawdę bardzo dużo z lakierem w samochodzie.

Mariusz

Posty: 26

 
Z tego, co wiem to usługi nie są już takie kosztowne. Teraz takie powłoki i woski są bardziej spopularyzowane, wobec tego można to wykonać rzeczywiście tanio. Trzeba tylko wybrać firmę, która solidnie do tego podchodzi.

Fanatyk

Posty: 3

 
Jest firma oferująca kosmetykę samochodową w Łodzi i naprawdę znają się na swojej pracy. Byłem u ich kilka razy i jestem zadowolony. Zaraz znajdę Wam namiary na nich to możecie zadzwonić i umówić się na wizytę.

propek1

Posty: 8

 
Mnie auto detailing w Łodzi bardzo pomógł. Mam czerwony lakier, który nie za dobrze już wyglądał, a teraz samochód prezentuje się jak nowy. Nie sądziłem, że można taki efekt osiągnąć. Teraz raz na kilka miesięcy jadę do firmy i oni nakładają mi nową powłokę. Według mnie nie jest to drogie, dlatego warto się tym zainteresować.

Mord

Posty: 4