gdzie kupić wideorejestratory

gdzie kupić wideorejestratory

Słyszałem, że Media Expert organizuje akcję zakupu wideorejestratora, a w zamian dodaje rabat na alkomat 100 złotych. Czy to uczciwa promocja i czy macie już może urządzenie u siebie w samochodzie? Bardzo mi zależy na kontakcie do osób, które ogarnęły, bo jeżdżę od pewnego czasu bez i przydałoby się kupić. A wiadomo, że z budżetem różnie bywa.

Marioleczka

Posty: 1

 
Cieszę się, że Media Expert robi taką promocję, bo trzeba kierowców cały czas uświadamiać. Alkomat się przyda zawsze i wszędzie, a mandaty rosną nieubłaganie. Aż się boję pomyśleć, co to będzie po zmianach przepisów.

syrena88

Posty: 12

 
No właśnie Xblitz s10 duo mam od dawna i szkoda, że wcześniej nie trafiłem na promocję. To cyklicznie robią, czy tylko jednorazowo? :) Może uda mi się coś później trafić.

Kuniarz

Posty: 12

 
Do kolegi wyżej to miesiąc na pewno promocja potrwa. Nie słyszałem, żeby mieli specjalne braki magazynowe. Mają merytorycznych konsultantów, więc możesz pogadać i ci wyjaśnią, o co chodzi.

Aniusiaaa1

Posty: 10

 
Piszecie o tym modelu wideorejestratora Xblitz s10 duo, że połączony z promocją na alkomat, ale doczytałem i promocja działa ze wszystkimi wideorejestratorami tej marki, więc spokojnie :) Zdążycie wziąć i sobie.

Jasio234

Posty: 16

 
Dzisiaj wyszedłem z wideorejestratorem i alkomatem od Xblitz i jestem zadowolony z inwestycji. Przed nowym rokiem wypada trochę wydać kasy, bo będzie tylko drożej. Jeżeli się wahacie to nie powinniście, bo to jedna z lepszych promocji dla zmotoryzowanych od bardzo dawna.

Grażyneczk223

Posty: 29

 
Zestaw bardzo fajny i się sprawdza na drodze. Wyświetlacz płynnie chodzi, przyciski wysokiej jakości, kamera cofania, szybki podgląd. Sprawdzałem w nagraniach nocnych to przejrzyste. Sprzęt ochrania przy okazji nagrania, taka czarna skrzynka można powiedzieć.

Warszawiak

Posty: 20

 
Dzięki za informację. Trzeba będzie do Media Expert się przejść w najbliższym czasie. A ile to obowiązuje, czy mają jakieś limity?

Acclaim

Posty: 20

 
Naprawdę dziękuję za polecenie tej promocji. Idealnie w porę, bo bez wideorejestratora jeździłem już 3 miesiąc, a teraz nadarzyła się okazja, żeby połączyć z alkomatem. Jeszcze raz super dzięki za odpowiedzi.

Chiny12

Posty: 2