producent mebli warsztatowych, która firma ?

producent mebli warsztatowych, która firma ?

Jest w okolicy jakiś producent mebli warsztatowych, jakie pozwolą mi umeblować mój warsztat? Jestem na etapie projektu i chciałbym wiedzieć, czego mogę się spodziewać po lokalnych wyrobach.

proszek

Posty: 3

 
Przede wszystkim, jeśli zależy Ci na dobrej szafie warsztatowej od producenta to powinieneś skierować swoje kroki do jakiejś lokalnej firmy. Spróbuj tam zajrzeć do hali produkcyjnej, może zobaczysz jak te meble są robione.

Pyuhyo

Posty: 2

 
Nie, absolutnie nie kupuj wyrobów z drewna. Wybieraj zawsze tablice narzędziowe metalowe. Jeżeli są tylko porządnie wykonane to nie będziesz miał z nimi żadnych kłopotów. Zwróć spostrzeżenie na nałożoną powłokę lakierniczą, która winna dokładnie przykrywać cały mebel.

WalSystem

Posty: 4

 
Każdy producent stołów warsztatowych ma coś ciekawego w swojej ofercie. To przeważnie kupowane z mebli, więc spróbuj rozejrzeć się za firmą tego typu.

Meryk87

Posty: 3

 
Dokładniej obejrzyj spawy i zagięcia. Sprawdź też z jakimi zawiasami masz do czynienia, albowiem jeśli są tandetne to szybko się zepsują. Niewątpliwie odnosi się to do szafek warsztatowych metalowych. Co do innych mebli się nie wypowiadam, albowiem nigdy nie kupowałem.

Jacuś

Posty: 17

 
Cześć, jeśli dalej szukasz tablicy metalowej od producenta to zwróć uwagę na modele, które można zamontować na ścianie obok siebie. Da to bardzo dużą powierzchnię na montaż poszczególnych narzędzi i wszystko będzie na widoku. Zobaczysz, że to doskonałe rozwiązanie.

adzepeto

Posty: 26

 
Pamiętaj, że każdy dobry stół warsztatowy od producenta ma solidny blat, wykonany z litego drewna. On wytrzymuje naprawdę duże obciążenia oraz jest odporny na drobne zarysowania. Jak już go kupisz, to używaj i ciesz się, że masz w warsztacie taki porządny mebel.

Posty: 6

 
Zastanów się, do czego będziesz wykorzystywał te stoły warsztatowe od producenta. Jako stolarz z pewnością potrzebujesz olbrzymiego blatu, za to jak mi się wydaje mechanikowi bardziej przyda się myjka warsztatowa.

Miki

Posty: 12

 
Tak, dokładnie. Ja tak zrobiłam, gdy szukałam czegoś do warsztatu dla swojego męża. Wyśmienitym producentem mebli warsztatowych jest ta firma: https://www.chudmet.pl. Już częstokroć robiłem u nich zakupy i nigdy się nie zawiodłem.

NowaBB

Posty: 4

 
Ta szafa warsztatowa od producenta ma zamontowany zamek na niewielki kluczyk. Z pewnością łatwo ją przypniesz do swojego kompletu, przez co nie ma szans na ich zagubienie.

modniś344

Posty: 7