opony do ciężarówek

opony do ciężarówek

Bierzecie opony najpopularniejszych marek, czy szukacie bardziej niszowych producentów? Jak teraz wygląda sytuacja pod kątem jakości i dostępności ogumienia dla flot? Chodzi mi o realizację bardziej masowych zamówień. Podzielcie się doświadczeniami.

HaNzo

Posty: 1

 
Myślę, że w tym tygodniu, jeszcze przed świętami może trafią się jakieś ciekawe promocje. Właśnie opłaca się brać opony na przejściu sezonów.

BerciQ89

Posty: 6

 
Nowa seria Continentala nieźle się u mnie sprawdza. Zrobili większą odporność na wyszczerbianie i to się sprawdza. Akurat dobre ogumienie na polskie, dziurawe drogi. Może trochę mniej niż w ostatnich latach, ale jednak.

aliboss

Posty: 14

 
Ciśnienie jeszcze zalecam sprawdzać bardziej regularnie. Jak policzyłem, ile na paliwie tracę przez wahania to lekko się załamałem.

Pipek56

Posty: 7

 
Staram się różnicować. Biorę czasami używane, ale też nowe opony od bardziej niszowych producentów z www.sklep.res-tires.pl. Akurat namiar zostawiam, bo potrafią doradzić. Prowadzę działalność na rynku transportowym od ponad 15 lat i w tym momencie myślę, że od opon sporo zależy. Przede wszystkim bezpieczeństwo i mniejsze spalanie, jeżeli trzymają odpowiednio ciśnienie.

Prometeusz172

Posty: 26

 
Jeszcze warto posprawdzać luzy, czy nie ma, bo możesz zajechać nawet droższe opony przez takie zaniedbania.

AGDDDy1

Posty: 3

 
Michelin i Continental to ogumienie z dość innowacyjnymi mieszankami. A przecież to Michelin wprowadził radialne, więc tego można się trzymać przy zakupach.

dominikk6

Posty: 17

 
Radialne opony to jeszcze krótka historia. Zaledwie 60 lat na rynku, więc ogumienie ciągle się udoskonala. Kierowcy mają wrażenie, jakby postęp technologiczny się zakończył, a to nie jest do końca prawda.

Motospec

Posty: 11

 
Znam ich z Podkarpacia. Wielu moim kumplom kierowcom pomagali w serwisie ogumienia, więc sprawdzona lokalnie marka.

NBA-dresy

Posty: 8

 
Mam dobre relacje z tym sklepem. Przegląd ponad 5000 opon, do tego niezła wyszukiwarka i zawsze coś podpowiedzą bezpłatnie, więc potwierdzam przy okazji.

wieslawek

Posty: 2