firma transportowa

firma transportowa

Potrzebuje do transportu drobnicy z Hiszpani jakieś firmy, która będzie w stanie sobie z tym sprawnie poradzić. Jak możecie jakąś firmę polecić, która gwarantuje sprawną obsługę i ma odpowiednią flotę pojazdów to dajcie znać co warto wybierać.

Fotnik2

Posty: 2

 
Szukaj kogoś kto będzie w stanie zorganizować transport na odpowiednim poziomie, a jednocześnie będzie miał do dyspozycji dobrą flotę, która będzie odpowiednio zabezpieczać te ładunki jakie będą do transportu przeznaczone.

Januszek

Posty: 9

 
Myślę, że w Polsce firmy transportowe są tak dobrze rozwinięte, żę bez problemu znajdziesz kogoś kto będzie w stanie ogarnąć transport międzynarodowy.

dermuster

Posty: 3

 
Transportami z Hiszpani zajmuje się na Pomorzu Daf-Trans - www.daf-trans.pl. Obsługa zarówno pełnych ładunków jak i drobnicy, mają swoje magazyny, gdzie gromadzą ładunki różnych firma z różnych regionów i potem transport do Polski.

nikolusw

Posty: 2

 
Faktycznie warto będzie szukać kogoś kto typowo specjalizuje się w transportach niebezpiecznych materiałów i ma na tym polu doświadczenie a jednocześnie przygotowaną flotę i grono pracowników, którzy będą mieli uprawnienia do transportu ADR.

GIZIU

Posty: 5

 
Możesz zwrócić uwagę na te firmy, które są w stanie zagwarantować obsługę na dobrym poziomie i dają gwarancje na przewożone materiały i produkty. To istotne, by zapewnić sobie bezpieczeństwo.

Tatusiek4

Posty: 3