mercedes v klasa wynajem, poszukuję

mercedes v klasa wynajem, poszukuję

Korzystał ktoś z usług firmy andrive? Widziałem, że mają niesłychanie dobrze wyposażone busy, niemniej jednak nie wiem czy są wiarygodni?

100%UP

Posty: 2

 
Jechaliśmy kiedyś takim busem na Chorwacje. Nawet daleka droga człowieka nie męczy. Mógłbym na koniec świata takim samochodem pojechać, bowiem jest po prostu super. Polecam raz spróbować, a sami się o tym przekonacie.

imbertos

Posty: 14

 
Ofert z wynajem busów jest dość dużo, ale większość z nich to dostawcze samochody, które mają słabe wyposażenie. Aby znaleźć luksus na kółkach to trzeba się trochę bardziej postarać. Trzeba stawiać na taką firmę, która jest wiarygodna i pewna. Wtedy mamy naprawdę bardzo dobrze przygotowane samochody do drogi.

matek562

Posty: 12

 
Wybraliśmy mercedesa v klasa na wynajem i było super. Pojechaliśmy nad morze. Nie pamiętam żeby się tak komfortowo czymkolwiek innym podrożało. Polecam.

Cim45

Posty: 4

 
Raz miałem okazje jechać mercedesem V klasa i byłem zaskoczony. Dawniej jeździłem mercedesem vito i tam wszystko trzeszczało. Tutaj tego nie było. Tutaj był luksus jak w klasie S, dlatego gdybym szukał wozu to na pewno zdecydowałbym się na wynajęcie tego modelu.

pawel253

Posty: 6

 
Polecam sprawdzić firmę oferująca wynajem busa w Myślenicach na stronie https://www.andrive.pl. Nie znajdziecie nigdzie tak luksusowych samochodów, które dostępne są w tak bardzo niskich cenach. Sprawdźcie sobie to teraz.

merylk67

Posty: 3

 
W internecie można odszukać różne oferty od takich firm. Pożądane byłoby sprawdzać, co to za wozy i jakie mają roczniki. Wtedy wiemy czy można się takim samochodem udać na zagraniczny wyjazd. Auto ma być w stu procentach sprawne.

nighthaze

Posty: 6

 
Korzystałem z firmy andrive i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony. Mają mercedesy V klasa tak wyposażone, że trudno byłoby to wszystko wymienić. Mocne samochody i do tego mają napęd na cztery koła. Super.

HalskiPL

Posty: 3

 
Z ofertami to raczej kłopotów nie ma, bowiem jest tego niesłychanie dużo. Można odnaleźć wypożyczalnie mercedesów V klasa, która proponuje niesłychanie, ale to niesłychanie luksusowe auta.

Fanatyk

Posty: 4

 
Dawniej bus to był do przewożenia towarów, niemniej jednak dzisiaj można wynająć coś, co będzie wyposażone jak samochód klasy premium. Marzy mi się taki samochód, chociaż na kilka dni, niemniej jednak musiałbym odnaleźć kilku chętnych, bo wtedy łatwiej podzielić koszty. Na razie tylko marzę i czasami przeglądam sobie inne dostępne oferty.

Fanatyk

Posty: 4