Strona główna > Firmy w Polsce > Przewóz osób > Wymiana opon, polecicie jakąś firme ?

Wymiana opon, polecicie jakąś firme ?

Wymiana opon, polecicie jakąś firme ?

Cześć. Kupiłem Volkswagena Passata na aluminiowych felgach, ale poszukuję felg stalowych i opon zimowych. Jaki sklep jesteście w stanie polecić?

czesteruś34

Posty: 16

 
Gdy w grę wchodzi wymiana opon to mogę Wam polecić bezsprzecznie tylko ten serwis: http://www.uzywaneopony.net. Nigdy mnie nie zawiedli, a dodatkowo posiadają bogaty wybór opon także nowych, jak i używanych. W zeszłym tygodniu prostowałem u nich felgi aluminiowe – nie mam zastrzeżeń :)

AndyOO

Posty: 18

 
Właściwie większość osób, z którymi rozmawiałem chętnie kupiłaby nowe opony zimowe, ale przeraża je fakt, jaką sumę musiałyby one wydać na ten cel. Postanowiłem niedawno nieco poszperać i tak naprawdę istnieje kilka serwisów wulkanizacyjnych, które są w stanie udzielić satysfakcjonujących rabatów. W przeciwnym razie trzeba znowu wybrać opony używane.

mamuska

Posty: 11

 
Niedawno kolega pytał mnie czy godne zainteresowania są opony całoroczne, lecz nie miałem na ich temat żadnego pojęcia. Dopiero odwiedzając to forum dyskusyjne zyskałem wiedzę, które są ich plusy i minusy. Wydaje mi się, że decyzja o ich wykorzystaniu powinna zostać podjęta indywidualnie przez każdego posiadacza pojazdu.

Wielki Duch

Posty: 19

 
Co kilka lat kupuję opony zimowe używane, które znajoma firma sprowadza dla mnie z innych krajów. Muszę przyznać, że w Polsce opony po kilku latach jazdy są w zdecydowanie gorszym stanie.

Najważniejszym jest dokonać zakupu opon, które tak naprawdę nie powinny od razu trafić do kosza, bo i takie znajdują się w ofertach niektórych „serwisów”.

eBing

Posty: 30

 
Nieco trudne poszukiwania mam, co dopiero za sobą.

Konieczne mi były pierścienie centrujące do felg aluminiowych, których u siebie w mieście nie mogłem nigdzie pozyskać. To ich kupowanie to koszt 3-5 pln, niemniej jednak nie mogłem go pominąć. Na szczęście z pomocą przyszły mi sklepy działające w innych miastach.

Dresik

Posty: 28

 
Niesłychanie często brakującym składnikiem przy samodzielnej wymianie felg przez klientów są nakrętki do felg. Większość klientów decyduje się akurat wymienić felgi stalowe na aluminiowe, co mnie zupełnie nie dziwi. Akurat ich zdziwienie jest duże, gdy okazuje się, iż dotychczasowe nakrętki nie pasują :)

Merylek45

Posty: 15

 
Byłem w serwisie na wymianie opon, a tam zaproponowali mi opony wzmacniane zimowe do busa.

Zdziwiłem się nieco, że takie w ogóle istnieją, ale chcąc zadbać o bezpieczeństwo pasażerów postanowiłem je kupić. Nie rozumiem osób, które kupują używane opony w kiepskim stanie. Ryzykują w ten sposób życiem i zdrowiem.

lary0071

Posty: 29