wynajem autokarów Gdynia, szukam !

wynajem autokarów Gdynia, szukam !

Jestem zainteresowany wynajmem autokarów w Gdyni i nie wiem, do której konkretnie firmy mógłbym się w tym celu zgłosić?

Anno Domini

Posty: 1

 
Korzystałem z przeróżnych propozycja na przewozy oktanowe, niemniej jednak konkretnej firmy akurat nie mam. Stawiamy na firmy, jakie mają najlepszą flotę, niemniej jednak i takie, jakie mają dość odpowiednie ceny.

kikiriki2k

Posty: 14

 
Z tego, co wiemy w Gdyni wynajem autokarów oferuje firma https://dobrucki.com i warto sobie ich ofertę bardzo dokładnie przejrzeć. Mają niskie ceny i najlepszą, jakość usług.

edyta123

Posty: 10

 
Stan techniczny autokarów czy busów jest bardzo znaczący. To mają być pojazdy sprawne i gotowe do dalszych tras. Wolę dopłacić za wynajęcie autokaru niż mam się zastanawiać czy na czas dojadę na miejsce. Skupiam się wówczas na wycieczkę, a nie na autobusie.

Gucio

Posty: 4

 
Jakiś czas temu w szkole była wycieczka i ktoś wybrał firmę, jaka oferowała wynajem autobusów w Gdyni. Byliśmy bardzo zadowoleni, bo podstawili nam nowy autobus z bardzo świetnym wyposażeniem. Dzieci były zadowolone, bo było WC i telewizor. Nie wiem tylko ile dokładnie taka usługa kosztowała, bo to szkoła załatwiała wszystko.

ZaNK3R

Posty: 4

 
Busów i autokarów jest bardzo dużo, dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie sobie to wszystko sprawdzać na bieżąco. Wtedy wybierzemy najlepszą firmę.

miko_poz

Posty: 9

 
Znajomy w pracy miał wycieczkę i z tego, co pamiętam to korzystali z wynajmu autokarów w Gdyni. Muszę zapytać go jak to wyglądało. Na pewno będzie wiedział, jaka to była firma i jakie były koszty. Wiem, że byli bardzo zadowoleni, bo firma im wszystko przygotowała i co ważne przyjechała na czas w umówione miejsce.

CoRyn

Posty: 12