auto detailing w Łodzi, zna ktoś ?

auto detailing w Łodzi, zna ktoś ?

Potrzebna jest na już firma, która zajmuje się kosmetyką samochodową w Łodzi, bo mam samochód od odświeżenia. Zależy mi, na jakości usług.

Miki

Posty: 1

 
Wiem, że powłoka wytrzymuje nawet kilka miesięcy. Wszystko będzie zależne od tego, w jaki sposób jest nakładana na lakier i przez kogoś. Trzeba auto oddać specjalistom.

ghjss

Posty: 38

 
Wiele prac przy lakierze wykonuje sam, natomiast na tym trzeba się znać. Można prosto popełnić błąd, który będzie kosztowny. Amatorzy lepiej niech oddadzą fachowcom samochody.

ym-9090

Posty: 4

 
Na stronie http://www.dk-detailing.pl jest firma, która zajmuje się nakładaniem powłok ceramicznych w Łodzi i robią to w pełni profesjonalnie. Sam korzystałem z ich usług wiele razy.

Cronxxx

Posty: 4

 
Dzisiaj dostępnych jest dużo kosmetyków, jakie zdziałają prawdziwe cuda, a jeśli jeszcze mamy firmę, jaka się na tym niesłychanie dobrze zna to można być pewnym, że trudno będzie nam poznać nasz samochód po metamorfozie.

Miki789

Posty: 5

 
Firma, jaka zajmuje się powłokami ceramicznymi w Łodzi naprawdę się na tym zna. Byłem u nich i dali sobie radę. Jestem niesłychanie usatysfakcjonowany z efektów, jakie uzyskałem. Małe ryski zniknęły, lecz co znaczące nie pojawiają się nowe. Ceramika to niesłychanie idealne zabezpieczenie, wobec tego warto na coś takiego wydać pieniądze.

MisiekKce

Posty: 18

 
Firma, która zajmuje się powłokami ceramicznymi w Łodzi naprawdę się na tym zna. Byłem u nich i dali sobie radę. Jestem bardzo zadowolony z efektów, jakie uzyskałem. Drobne ryski zniknęły, ale co ważne nie pojawiają się nowe. Ceramika to bardzo dobre zabezpieczenie, dlatego warto na coś takiego wydać pieniądze.

Modniś

Posty: 9