dobra firma sprowadzająca samochody z USA

dobra firma sprowadzająca samochody z USA

Witam wszystkich, może jest tutaj ktoś kto ewentualnie zajmuje się sprowadzeniem samochodów z USA, albo może mi podpowiedzieć kogoś kto się tym będzie w stanie dla mnie zająć? Nie chce wybierać w ciemno, a też sam sobie z tym nie poradzę, bo jednak to dość skomplikowana transakcja, jakieś aukcje w stanach. Więc tutaj szukam pomocy kogoś kto faktycznie będzie mógł to dla mnie przeprowadzić od A do Z. Jak możecie to dzielcie się informacjami.

HalskiPL

Posty: 1

 
Niewątpliwie te firmy, które temat ogarniają będą w stanie każde auto sprowadzić i sobie z tym sprawnie poradzą. Samemu będzie trudno to załatwić i sprowadzić takie auto.

DiD3K

Posty: 3

 
Może poszukaj kogoś kto jednak zajmuje się tym zawodowo i ma doświadczenie w obsłudze takiego rynku, to na pewno ułatwi załatwienie formalnych kwestii.

NowaBB

Posty: 4

 
Faktycznie to sprowadzenie auta to nie będzie prosta kwestia, warto poszukać kogoś z doświadczeniem, firmy która sprawnie będzie w stanie ten temat ogarnąć.

Facio

Posty: 3

 
Możliwe, że na ofertę www.amer-pol.com można będzie liczyć, działają na aukcja w USA. Firma, która faktycznie podejmie się takiego sprowadzenie auta i zadba o to, by było to profesjonalnie zorganizowane.

Nikusim

Posty: 6

 
Takie firmy, które mają doświadczenie na tym rynku na pewno sprawnie sobie z tym poradzą i zagwarantują sprowadzenie auta w dobrym stanie. Z taką ofertą na pewno warto będzie współpracować i skorzystać z takich firm.

Fiflek

Posty: 4

 
Sam nie próbuj załatwiać auta z USA, bo jak ktoś nie jest na miejscu to nie ma szans tego ogarnąć, albo coś będzie nie tak, albo będziesz oszukany. Trzeba kogoś kto się tym zajmuje.

TomekK

Posty: 2

 
Faktycznie ze sprowadzeniem z USA jest tak, że obecnie nie jest to już tak opłacalne jak było kiedyś, ale możliwe że warto będzie jednak w tym kierunku działać, ale faktycznie warto mieć kogoś kto pomoże w tym kierunku.

pieknalala

Posty: 3

 
Jeśli wybierasz takiego pośrednika to szukaj firmy, która ma swoje biuro tam w USA, to będzie najlepsza opcja, bo to jednak gwarancja, że sprawnie będą w stanie taką transakcję obsłużyć i zadbać o bezpieczeństwo transportu.

Wraczki333

Posty: 10