Strona główna > Firmy w Polsce > Projektant mody > warsztaty z igłą i nitką, poszukuję

warsztaty z igłą i nitką, poszukuję

warsztaty z igłą i nitką, poszukuję

Dzień dobry, co myślicie o warsztatach z igłą i nitką? Czy to jest bezpieczne dla małych dzieci? Czy wpisywaliście dzieci na takie zajęcia i czy są faktycznie przydatne?

Dobruśw90

Posty: 5

 
Kiedyś przez przypadek natchnęłam się na tą stronkę http://www.gosilandia.pl i wykonuję się tam szycie na zamówienie dla dzieci. Zamówiłam fajną maskotkę i muszę wam powiedzieć, że produkt jest bardzo dobrej jakości. Widać, że ktoś podchodzi do pracy z bardzo dużym zaangażowaniem. Polecam jak najbardziej, jeśli czegoś takiego szukacie.

Ryszardzik3

Posty: 3

 
Powiem wam, że zapisałam moje dziecko na warsztaty z szycia dla przedszkolaka i jestem mega zadowolona. Dzieci uczą się tam różnych tkanin, przeplatania nitki i innych rzeczy, które poprawiają zdolności manualne.

Bialy_Wilk

Posty: 12

 
Uwielbiam nietypowe prezenty handmade. Dużo osób ogłasza się na różnych stronach internetowych i wykonują rzeczywiście zadziwiającą robotę.

GreenTO

Posty: 7

 
Wiem, iż na takich zajęciach można realizować własne projekty. Lecz czy dzieci naprawdę same szyją i czy to jest bezpieczne dla małego dziecka?

Mikserek2

Posty: 9

 
Ja kiedyś zamówiłam u jednej pani szycie maskotki z rysunku dziecka. Mój syn był niesłychanie usatysfakcjonowany, iż do tego co narysował na kartce, może się teraz przytulać.

andrew66

Posty: 10

 
Warsztaty z szycia dla przedszkolaka są naprawdę znakomite. Zapisałam moje dziecko w wieku 5 lat i jest bardzo zadowolone. Zajęcia takie uczą dziecko kreatywności oraz pomagają pobudzać wyobraźnie i pomysłowość. Dzieci tam realizują swoje pomysły i szyją co chcą. A to jest bardzo istotne.

Katolik

Posty: 5

 
Wiele stron oferuję personalizowane upominki dla dzieci. Musisz poszukać takich sklepów w internecie, jest ich wiele na pewno coś znajdziesz.

wiesław11

Posty: 7

 
Wiem, że na takich zajęciach można realizować własne projekty. Ale czy dzieci faktycznie same szyją i czy to jest bezpieczne dla małego dziecka?

maniek

Posty: 5