Strona główna > Sportowa turystyka > Pokoje gościnne > kraków coral travel, szukam !

kraków coral travel, szukam !

kraków coral travel, szukam !

Czy w coraltravel w Krakowie M1 można odnaleźć jakieś tanie oferty zagraniczne? Może jest tutaj ktoś, kto z tego korzystał?

dada45

Posty: 1

 
Widziałem firmę coraltravel w Krakowie w CH M1. Tutaj jest ich dokładna lokalizacja https://goo.gl/maps/6FCzUbGHpqdKCPtY6. Nie wybieram się dzisiaj na wakacje, zatem nie pomogę Wam wybrać oferty. Na pewno biuro podróży zatrudnia takie osoby, jakie w tym temacie są bardzo dobrze obeznane i chętnie Wam pomogą.

ZaNK3R

Posty: 3

 
Od wielu lat nie jeżdżę nad Bałtyk. Nie chce się zastanawiam nad tym czy będzie padało. Woda jest zimna praktycznie zawsze. Do tego dochodzi jest czystość, a raczej brak czystości. Wolę polecieć do Bułgarii gdzie jest ciepło już w czerwcu. Mamy czystą i ciepłą wodę i przyjazny dla mnie klimat. Polecam wszystkim takie wczasy.

mnichu66

Posty: 7

 
W łatwy sposób można sobie porównać koszt wczasów. Z tego, co pamiętam to mnie z biurem podróży wszystko, czyli przelot, jedzenie i nocleg wyszły taniej niż gdybym sam szukał tylko samych lotów. Nie zawsze na własną rękę się opłaca organizować takie wyjazdy.

Black_Riot 

Posty: 6

 
Jedni jeżdżą z biurem, a inni sami. Wszystko jest zależne od tego ile ludzi jedzie. Jeżeli cała rodzina to jednakże koszty z biurem podróży są wysokie i nie każdego na to stać. Wówczas pakuje się rodzina do wozu i jadą choćby na Chorwacje czy do Grecji.

alidomus

Posty: 4

 
Jeśli ktoś ma czas to pakuje się i szuka ofert last minute. Ostatnio rano znalazłem taką ofertę, a wieczorem już byłem w samolocie. Można było naprawdę dużo zaoszczędzić na takich wczasach i mnie się to bardzo opłacało.

Kucharzzz

Posty: 23

 
Zawsze dokładnie sprawdzam wszystko przed wyjazdem. Polegam na sprawdzonych biurach podróży w Krakowie, bo nie chce stracić pieniędzy. Już sporo było podobnych przypadków, dlatego zawsze dokładne sprawdzenie daje nam pewność, co do firmy, z jaką chcemy współpracować. Wówczas nie ma żadnego ryzyka z naszej strony.

hoho56

Posty: 8

 
Obecnie nie wyjeżdżam nigdzie poza nasz kraj. Nie mam pieniędzy na takie wyjazdy, ale dawniej korzystałem z biura podróży. Nie chce mi się załatwiać lotów, noclegów i jedzenia, bo wolę pojechać sobie na gotowe wczasy.

Lizusek45

Posty: 3

 
My od lat korzystamy z biura podróży w Krakowie i wybieramy opcję first minute. Kupujemy wtedy wczasy w listopadzie, a wyjazd jest dopiero w sierpniu albo we wrześniu.

labuh

Posty: 5