Strona główna > Firmy w Polsce > Nieruchomości > W którym miejscu warto dodać darmowe ogłoszenie nieruchomości ?

W którym miejscu warto dodać darmowe ogłoszenie nieruchomości ?

W którym miejscu warto dodać darmowe ogłoszenie nieruchomości ?

Hejka. Czy dodawanie darmowych ogłoszeń nieruchomości pozostaje jeszcze realne? Proszę o szczere odpowiedzi, bo sprawdziłem kilka serwisów i domagają się ode mnie wniesienia adekwatnej płatności.

Ymooo2

Posty: 9

 
Nie wydaje mi się, aby darmowe ogłoszenia nieruchomości były gorsze od płatnych. Niezwyklej znacząca jest konkurencyjna pod względem cenowym propozycja sprzedaży.

Wygodniś22

Posty: 16

 
Kilkukrotnie dodawałem już darmowe ogłoszenia nieruchomości i za każdym razem byłem bardzo zadowolony. Moje uznanie zyskały przede wszystkim serwisy, które pozwalają na dodanie ogłoszenia razem z obszerną ilością zdjęć. Fotografie zdecydowanie pomagają zainteresować potencjalnych kupujących.

Trener

Posty: 7

 
Długo szukałem portalu, na jakim publikacja darmowych ogłoszeń nieruchomości nie jest w żaden sposób utrudniona. Mam już swoje typy w tym zakresie, ponieważ widzę, w obrębie jakiego portalu moje anonse notują zdecydowanie najwyższą liczbę wyświetleń.

atek562

Posty: 8

 
Nie jestem zaskoczony tym, że darmowe ogłoszenia nieruchomości radują się ponadprzeciętną popularnością. Wszystko za sprawą, iż prawie zawsze ktoś chce sprzedać posiadaną nieruchomość :)

Sagerrak

Posty: 22

 
Mam świadomość, że darmowe ogłoszenia nieruchomości stanowią przedmiot zainteresowania wielu użytkowników. Z tego względu polecam http://houser.pl. Ten portal powinien sprostać Waszym oczekiwaniom :)

Lupusx

Posty: 12

 
Potwierdzam zdanie poprzednika, który mówi o zdjęciach, o które powinny zostać wzbogacone darmowe ogłoszenia nieruchomości. Moje ogłoszenie miało kilkadziesiąt wyświetleń, a po dodaniu fotografii ich ilość istotnie wzrosła, co postanowiłem tutaj odnotować. Pozdrawiam serdecznie.

Basia1991

Posty: 23