Strona główna > Firmy w Polsce > Nieruchomości > biuro wirtualne w Warszawie - poszukuję !

biuro wirtualne w Warszawie - poszukuję !

biuro wirtualne w Warszawie - poszukuję !

Potrzebuję namiary na jakieś odpowiednie biuro wirtualne w Warszawie. Będę chciał korzystać z sali konferencyjnej. Znacie coś konkretnego?

olikt56

Posty: 9

 
Największe obawy mam jednak do tego, czy rzeczywiście zawsze bez problemu będzie można mieć dostęp do wynajęcia biura na godziny. W moim przypadku wszystko dzieje się nagle, tak więc z góry nigdy do końca nie jestem pewien. Ale ogólnie idea wirtualnego biura jest naprawdę okej. Koszty na powierzchni biurowej można ciąć jak nic :D

bartek33

Posty: 10

 
Wolałabym nie robić sobie konkurencji ;) wobec tego powiem tylko tyle, iż wirtualne biuro w Warszawie Śródmieściu jest opcją niezmiernie korzystną. Od samego początku moja firma była dobrze postrzegana. Jak widać prestiżowy adres ma jednakże ogromne znaczenie, choć akurat w tej kwestii mało osób zdaje sobie z tego sprawę.

amrmas22

Posty: 16

 
Jak stolica, to centrum Warszawy koniecznie. Nie widzę innego sensu i rozwiązania. Też rozpracowuję kilka propozycji biura wirtualnego, a więc możecie jak coś dać jakąś jeszcze propozycję. Pomysł jest jak najbardziej opłacalny.

Grabow12

Posty: 17

 
Korzystamy z tego wirtualnego biura w Warszawie City Office Twarda 18 i chwalimy sobie współpracę. Koszty są bardzo okej i jest możliwość korzystania z biura nawet na godziny. Kompleksowa oferta godna skorzystania tutaj www.city-office.pl.

namok

Posty: 18

 
A w ramach biura wirtualnego w Warszawie polecacie jakieś konkretne? Nie chciałbym trafić źle i tym bardziej, albowiem to sam początek działalności, więc wiadomo zależy na doświadczonym wsparciu. Pewnie przydałaby się pomoc też stricte w formalnościach.

edyta123

Posty: 8