Strona główna > Firmy w Polsce > Nieruchomości > sprzedaż mieszkań online Warszawa

sprzedaż mieszkań online Warszawa

sprzedaż mieszkań online Warszawa

Cześć Wam! Bujam się już od kilku miesięcy po różnych portalach z ogłoszeniami i próbuję wynająć swoje mieszkanie...nic, nulla, żadnych efektów. Teraz myślę, żeby je dać jakiemuś pośrednikowi, niech on szuka. Jak udało się wam znaleźć najemcę?

Klarka34

Posty: 13

 
Ciężko sprzedać w dobrej cenie mieszkanie, przynajmniej ja mam takie doświadczenia. Raczej trzeba schodzić z ceny, żeby ktokolwiek się zainteresował.

sgm56

Posty: 37

 
Generalnie jestem zwolennikiem wszelkich transakcji z nieruchomościami przy udziale pośredników. Nie mam głowy, żeby samemu to wszystko dogrywać. Jak sprzedawałem ostatnio mieszkanie to dodałem ofertę na serwisie starbroker.pl. Ona trafiła z automatu do zarejestrowanych tutaj agentów, ale już sam kontakt do mnie dostał tylko 1, ten przeze mnie wybrany. Dość ciekawe rozwiązanie, z mojej perspektywy wygodne.

Krzysio

Posty: 30

 
Ja bym raczej radził przez pośrednika takie rzeczy ogarniać. Dobrych agentów masz zarejestrowanych na stronie starbroker.pl. Tu jest też o tyle dobrze, że pośrednicy mają opinie użytkowników, także wiadomo od razu, który jest dobry, a który może niekoniecznie. Sprzedawałem przez ten portal swoje mieszkanie i byłem w szoku, że tak szybko udało się wszystko dopiąć.

adzepeto

Posty: 26

 
No hej. Ja to raczej szukałem przez portale z ogłoszeniami. Jest ich trochę, można liczyć na jakiś odzew. Tylko faktycznie problem jest z telefonami, które zaczynają dzwonić jak chore, po dodaniu w necie takiej oferty.

Acclaim

Posty: 21

 
Odkryciem ostatniego miesiąca jeśli chodzi o internet jest dla mnie portal starbroker.pl. Szukałem ostatnio kogoś chętnego na mój dom na sprzedaż i tak sobie wertując internet trafiłem na ten serwis. Spoko opcja. Można się zarejestrować za darmo, dodać ofertę i czekać na odzew ze strony pośredników. Z tym, że nie ma takiego czegoś, że oni wydzwaniają. Po prostu pojawiają mi się na tej platformie internetowe ich propozycje, z których wybieram sobie tę najkorzystniejszą. Proste, logiczne, szybkie i wygodne.

Fanatyk

Posty: 29

 
Nie wiem co tutaj podpowiedzieć, w sumie nigdy nie miałem mieszkania na sprzedaż, ani wynajem. Swoje kupowałem jakieś 10 lat temu, trochę inne warunki były na rynku w tamtych czasach.

Morn32

Posty: 23

 
No jest problem, żeby znaleźć kupca czy najemcę. Ja w każdym razie długo szukam kogoś, kto by wynajął moje mieszkania na Ursynowie i tak na dłużej, żeby znaleźć jakąś rodzinę to jest trudno.

Adioss3

Posty: 25

 
Sam teraz chcę sprzedać dom i powoli się biorę za napisanie oferty. Musiałbym trochę zdjęć porobić i w ogóle.

erbis

Posty: 26