Strona główna > Firmy w Polsce > Nieruchomości > Czy w Polsce można wynająć magazyny self storage ?

Czy w Polsce można wynająć magazyny self storage ?

Czy w Polsce można wynająć magazyny self storage ?

Poszukuję magazynów self storage do wynajęcia na terenie Poznania. Dziękuje za zainteresowanie tematem. Pozdrawiam.

Filtry2014

Posty: 14

 
W moim wypadku magazyny self storage też się sprawdziły. Wynająłem na krótko, więc mnóstwo mnie to nie kosztowało, niemniej jednak podobno mają elastyczną ofertę, więc tym co chcą na dłużej wynająć, też pewnie mają coś interesującego do zaproponowania.

Gwido67

Posty: 16

 
No proszę, jaki fajny pomysł. Nawet nie myślałam, że coś takiego jest u nas. Gdybym wcześniej wiedziała, to nie musiałabym się tak głowić. Oferta zawsze aktualna, więc warto o niej wiedzieć i zapamiętać. U nas magazyny self storage to nowość, dobrze, że się jednak pojawiła.

Acclaim

Posty: 21

 
Sama korzystam z magazynu self storage. W moim przypadku to tylko mała komórka, nie płacę wiele a wystarcza mi na moje biznesowe potrzeby. Nie ma się co obawiać bowiem cennik jest elastyczny.

Różyczka

Posty: 13

 
No właśnie, wreszcie jakiś pomysł, z którego jestem bardzo zadowolona. Korzystam z magazynu self storage i nie narzekam, jak niektórzy tutaj. Nic nie jest za darmo. Tu mam dostęp non stop, a rzeczy które przechowuję zresztą firmowe są bezpieczne.

Gubomilaa

Posty: 10

 
No mam nadzieję, że i u nas w kraju sprawdzą się magazyny self storage. Bardzo dobrze, że coś takiego się pojawiło. Jak dla mnie to świetne rozwiązanie dla mojej firmy, zawsze to dodatkowe miejsce na archiwa itp. rzeczy. Jest bezpiecznie:)

Trener

Posty: 20

 
To magazyny self storage http://www.stokado.pl. W naszym przypadku wyśmienicie się sprawdzają, bynajmniej w naszym przypadku, naszej firmy, która nie ma zbyt licznej powierzchni. To obiekty monitorowane, bezpieczne.

Miluśkooo2

Posty: 13

 
Ciekawi mnie tylko cena. Bo akurat taki magazyn self storage podczas przeprowadzki by mi się przydał. Z pewnością szybciej by to wszystko poszło. Mam nadzieję, że cena mnie miło zaskoczy:)

Kitas

Posty: 13

 
To znakomita pomoc, jak nie masz gdzie przetrzymać rzeczy na jakiś czas. U nas to naprawdę nowa oferta, natomiast magazyny self storage w innych krajach niezwykle dobrze się mają, im będzie ich więcej, tym będą tańsze. Tak trzymać.

Iwona3

Posty: 12