Strona główna > Firmy w Polsce > Nieruchomości > pałace i zamki na sprzedaż, co polecicie ?

pałace i zamki na sprzedaż, co polecicie ?

pałace i zamki na sprzedaż, co polecicie ?

Mam klienta, który szuka zamku albo pałacu, niemniej jednak nie mam pojęcia gdzie się znajdzie takie ogłoszenia. Czekam na osoby, jakie mają w tym doświadczenie i są w stanie mi pomóc.

jajcarek

Posty: 3

 
Też mnie interesuje dodawanie ogłoszeń nieruchomości za darmo, bowiem do tej pory jakoś nie miałem szczęścia. Dodawałem, ale odzewu ze strony klientów nie było.

Bierny67

Posty: 20

 
Warto ogłaszać się w kilku miejscach. Wtedy zwiększają się szanse na to, że trafi się klient, który zechce zapłacić ustaloną przez nas kwotę.

Skrzypekq4

Posty: 33

 
Sprzedawałem tanio mieszkanie to po jednym dniu już było wszystko u notariusza załatwione. Cena jest istotna, ale i stan nieruchomości. Już nie wspominając o tym jak bardzo ważna jest lokalizacja.

gruszeczka45

Posty: 9

 
Lokalnie wystawiamy ogłoszenia, jeżeli mam coś na sprzedaż. To dobre rozwiązanie, natomiast czy sprawdzi się z nieruchomościami? Trudno powiedzieć. Na pewno trzeba sprzedawać tanio to się zbiegną niezwykle szybko wszyscy zainteresowanie zakupem. Tak zawsze się dzieje.

Lupusx

Posty: 4

 
Dodajemy bezpłatne oferty nieruchomości na tym portalu https://houser.pl i jestem zadowolony. Mają wiele kategorii i zagląda tam mnóstwo osób.

mew soncz7777

Posty: 16

 
Rynek nieruchomości na razie stoi także z zakupem mieszkania czy domu nie ma żadnych problemów. Na razie czekam aż trochę ceny spadną i na pewno sam przejrzę oferty gdzie znajdę mieszkanie na sprzedaż w Warszawie. To dla mnie będzie inwestycja, dlatego cena ma znaczenie i będę szukał czegoś odpowiedniego.

Reg00

Posty: 21

 
Należałoby ogłaszać się w kilku miejscach. Wówczas zwiększają się szanse na to, iż trafi się klient, który zechce zapłacić ustaloną poprzez nas kwotę.

codePerformance

Posty: 23