Strona główna > Firmy w Polsce > Nieruchomości > domy hiszpania, poszukuje

domy hiszpania, poszukuje

domy hiszpania, poszukuje

Hej. Szukam sposobu, w jaki mógłbym zainwestować pieniądze. Myślicie, że domy hiszpania to dobry pomysł?

Sis45

Posty: 4

 
Od zawsze marzył mi się kupowanie nieruchomości hiszpania. Niebawem zamierzamy wdrożyć plany w życie, albowiem w końcu dysponuje stosownym budżetem, który zamierzam zagospodarować na ten cel. Musiałem się pochwalić :)))

Marti

Posty: 11

 
Z zainteresowaniem przeczytałem Wasze doświadczenia, jeśli chodzi o zakup nieruchomości hiszpania. Mam nadzieję, że dzięki lekturze Waszych wypowiedzi uniknę podstawowych błędów, ponieważ chcę zyskać, a nie odnotować straty...

Marko

Posty: 14

 
Moim zdaniem wkładając odpowiednio sporo zaangażowania w poszukiwania domów hiszpania możecie zapłacić za takowe satysfakcjonująco niską cenę. Wychodzę z założenia, iż inwestycja za granicą jest bardziej ryzykowna, choć bywa opłacalna.

Warszawiak

Posty: 6

 
Podjąłem współpracę z tym biurem nieruchomości hiszpania costa blanca: http://levantesol.com/zakup-nieruchomosci/. Jestem przekonany, iż to strzał w dziesiątkę. Dzisiaj poszukujemy mojego wymarzonego domu.

Robosek

Posty: 8

 
Duży potencjał tkwi w nieruchomościach w hiszpanii. Miałem okazję przekonać się o tym na własnej skórze, ponieważ zarobiłem na przestrzeni kilku lat kilkadziesiąt tysięcy euro :)))

Black_Riot

Posty: 14

 
Zaufałem dla pewnego biura, jakie posiada w ofercie sprzedaż nieruchomości w hiszpanii. Na ten moment współpraca układa się niezwykle dobrze. Polecam sprawdzić rekomendacje poszczególnych biur nieruchomości. To moim zdaniem podstawa.

EpIon7

Posty: 26

 
Posiadam namiary na biuro nieruchomości hiszpania calpe, które sprostało moim oczekiwaniom. Mogę Wam je wysłać w prywatnej wiadomości.

Ryszardzik3

Posty: 9

 
Z własnych doświadczeń mogę potwierdzić, że istnieje biuro nieruchomości hiszpania calpe, które w 100% potrafi sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających inwestorów. Współpracowałem z nimi, więc mogę dać namiary na priv :-)

mimuś00

Posty: 4