Strona główna > Firmy w Polsce > Nieruchomości > deweloper Kraków, gdzie warto ?

deweloper Kraków, gdzie warto ?

deweloper Kraków, gdzie warto ?

Chciałbym zamieszkać z rodziną na osiedlu domów jednorodzinnych w Krakowie, niemniej jednak nie wiem gdzie są jakieś ciekawe oferty? Zajmuje się tym jakiś deweloper?

Elektros

Posty: 5

 
Jeśli chodzi o rynek pierwotny w Krakowie to na https://villare.pl/mieszkania?search=&keywords=&address=Kraków&distance=&price_to= jest propozycja, jaką należałoby sobie przejrzeć.

Klarkaa45

Posty: 5

 
Zdecydowanie polecam mieszkania z rynku pierwotnego w Krakowie, bowiem wiesz, co kupujesz. Nowe mieszkanie to inwestycja na długie lata, zatem nie pożądane byłoby tutaj oszczędzać. Skoro i tak większość z nas zaciąga kredyt hipoteczny to niech, chociaż będzie to przeznaczone na coś, co jest tych pieniędzy warte. Zastanówcie się nad tym.

Bialy_Wilk

Posty: 6

 
W Krakowie jest wiele inwestycji. Jeśli chodzi o wybór nowych mieszkań w Krakowie to jest ich sporo. Bez wątpienia te wyższe lokalizacje rozchodzą się od razu.

wieszdo87

Posty: 7

 
Z mieszkaniami jest tak, iż wszystko zależne, kto gdzie chce zamieszać. Jeżeli kawałek od centrum to wybór jest duży, niemniej jednak jeżeli ktoś chce blisko starego miasta to pozostaje mu rynek wtórny.

labuh

Posty: 14

 
Trudno określić ile kosztuje mieszkanie w Krakowie, bo na cenę wpływ ma wiele czynników. Im jest większe tym mniej płacimy w przeliczeniu za metr kwadratowy. Tak samo jest z domami. Trzeba określić się z kosztami i wtedy można będzie zaleźć coś odpowiedniego.

Grabow12

Posty: 8

 
Nie interesowałem się nowymi domami w Krakowie, ale patrzyłem na mieszkania. Często budowane są osiedla gdzie masz i jedno i drugie, dlatego każdy może indywidualnie dopasować ofertę pod siebie. Ceny różne, dlatego warto to sobie sprawdzić i zdecydować, co jest najlepsze.

kluberst

Posty: 4