Strona główna > Firmy w Polsce > Nieruchomości > domy piaseczno oferty

domy piaseczno oferty

domy piaseczno oferty

HEJ. Znacie dobre biuro nieruchomości z Piaseczna i okolic, które wyspecjalizowały się w transakcjach kupna-sprzedaży domów jednorodzinnych?

olbrzym88

Posty: 10

 
Wydaje mi się, że jednak dużo taniej wyjdzie budowa domu niż zakup gotowej nieruchomości. No chyba, że komuś nie zależy na kosztach i może pozwolić sobie na zapłacenie za komfort natychmiastowego posiadania budynku.

Wariat

Posty: 27

 
W Piasecznie ostatnio powstało naprawdę dużo inwestycji więc z zakupem nowej nieruchomości nie ma raczej problemu. Chociaż ceny, w porównaniu do innych regionów, są jednak wysokie.

xacti

Posty: 24

 
Najlepiej wybierać pewne, znane biura nieruchomości, które posiadają licencję, polisę OC zawodu, zatrudniają licencjonowanych pracowników. Przy domach jednorodzinnych ważna jest też wysokość polisy OC, bo tutaj ceny transakcji są przecież naprawdę wysokie.

Klarka34

Posty: 19

 
Wybierz raczej większe, renomowane biuro nieruchomości. Wydaje mi się, że znana firma jest pewniejsza, ponieważ nie może pozwolić sobie na niedociągnięcia, bo to odbija się na marce. Zatrudniają też większą liczbę agentów nieruchomości, inwestują w ich szkolenia itp.

dandy999

Posty: 17

 
Warto poszukać biur nieruchomości, które specjalizują się właśnie w budownictwie jednorodzinnym i zabudowie szeregowej, bo wiele agencji wprawdzie przyjmuje także takie oferty, ale mają ich zaledwie kilka skupiając się jednak na mieszkaniach.

sheinsane

Posty: 21

 
Sprzedaż domu czy dużego bliźniaka rzeczywiście może być problemem. Mieszkania chyba sprzedają się nieco szybciej. Może to, dlatego że Polacy raczej wolą budować domy niż kupować gotowe.

David

Posty: 24

 
Domy, bliźniaki, segmenty Piaseczno znajdziesz np. w bazie biura nieruchomości Bracia Sadurscy. Zajrzyj sobie na stronę piaseczno.sadurscy.pl/dom/sprzeda%C5%BC. Naprawdę bogatą ofertę o zróżnicowanym standardzie mają. Są skuteczni i promują oferty różnymi kanałami, co z pewnością zainteresuje sprzedających.

Iunae_Milt

Posty: 11

 
A planujesz kupić czy sprzedać dom? Bo ze sprzedażą raczej nie pójdzie Ci szybko. Czasami, jak przeglądam ogłoszenia to niektóre „wiszą” miesiąca w serwisach ogłoszeniowych, no chyba, że pośrednik rzeczywiście będzie miał ogromny talent do promocji oferty.

filemon66

Posty: 16

 
Najlepiej wybierać licencjonowane, doświadczone agencje nieruchomości, sprawdzić ich referencje, opinie o firmie. Ważne też są oczywiście prowizje, bo niektóre biura przewidują ich negocjację, inne mają sztywny cennik.

Bobek1200

Posty: 21