Strona główna > Firmy w Polsce > Nieruchomości > mieszkania na sprzedaż Warszawa, szukam !

mieszkania na sprzedaż Warszawa, szukam !

mieszkania na sprzedaż Warszawa, szukam !

Czy można znaleźć mieszkanie w Warszawie po okazyjnej cenie? Nie wiem jak określić cenę, ale żeby była niższa od tej rynkowej.

Kruczek23

Posty: 6

 
Mnie ceny mieszkań przerażają. Nie wiem, czemu to wszystko tyle kosztuje skoro w żaden sposób nie jest to tego warte? Ktoś widać dobrze pracuje żeby nabijać ceny.

xtigerx

Posty: 10

 
Duży wybór mieszkań w Warszawie mają tutaj http://www.tradebest.pl. strona zawiera fotografie i dokładne opisy. Korzystam zawsze z ich oferty, jeżeli czegoś poszukuję.

Misio

Posty: 7

 
Sprzedawałem mieszkanie w Warszawie i klientów miałem praktycznie od razu. Wcale nie miałem niskiej cenę. Lokalizacja była super metro blisko, szkoły i sklepy też. Tego właśnie szukają ludzie. Obecnie liczy się komfort i czas, wobec tego niesłychanie gigantyczne znaczenie ma to gdzie takie mieszkanie się znajduje. Wtedy ludzie zapłacą za nie więcej.

matek562

Posty: 7

 
Jeżeli ma się pieniądze to nie ma kłopotów z trafieniem super okazji. Bez wątpienia trzeba się liczyć z tym, iż płacimy wtedy gotówką. Znajomy kiedyś zakupił mieszkanie za 1/3 ceny rynkowej. Właścicielowi pieniądze były potrzebne na już i on z takiej okazji skorzystał.

beata77

Posty: 9

 
Interesowałem się nieruchomościami w Warszawie i ceny są wysokie. Można też znaleźć coś w porządnej cenie, natomiast trzeba się liczyć z tym, iż do metra będzie daleko. Niestety trzeba zrezygnować z czegoś, jeśli zależy nam na tym, aby cena była niezmiernie znana.

edziu

Posty: 11