Strona główna > Firmy w Polsce > Nieruchomości > Działki na sprzedaż

Działki na sprzedaż

Działki na sprzedaż

Gdzie przeglądacie oferty nieruchomości w kraju i czy waszym zdaniem ceny w sieci są podawane wiarygodnie?

e0987

Posty: 15

 
Oferty w typowych serwisach obsługujących rynek nieruchomości są niezłe z prostego powodu. Jest tam minimalne natężenie pośredników, a to już krok w stronę uniknięcia nadmiernych kosztów podpisania umowy.

JasioJasio

Posty: 31

 
Proponowałbym zajrzeć na http://oferty-dom.pl. Moderowane ogłoszenia, logiczne opisy techniczne, a do tego dużo tanich propozycji. Od jakiegoś czasu też przymierzam się przez ten portal do zakupu mieszkania i już nawet kilka spotkań ze sprzedawcą miałem.

Wszystko ok.

mack

Posty: 27

 
Niestety na popularnych serwisach ogłoszeniowych znajdziesz tylko oferty z rynku wtórnego. Czy na pewno takich nieruchomości poszukujesz?

Fiflek

Posty: 28

 
Płatne ogłoszenia są bardziej skuteczne. Ja często się przeprowadzam z racji uprawianego zawodu i większość wyróżnionych ogłoszeń odnośnie wynajmu mieszkania znajduje kontakt zwrotny, często tylko po jednym dniu.

Rrealg

Posty: 46

 
Unikaj zbyt niskich cen, bo po pierwsze są podejrzane, po drugie może się nimi zająć urząd skarbowy podczas rozliczania podatków, a po trzecie teraz na rynku nieruchomości okazje raczej nie występują, szczególnie w internecie.

Merlinek

Posty: 30