Strona główna > Firmy w Polsce > Nieruchomości > wycena domu myślenice, poszukuję!

wycena domu myślenice, poszukuję!

wycena domu myślenice, poszukuję!

Dzień dobry. Muszę spytać, zanim zdecyduję się na jakiegoś rzeczoznawcę. Ile trwa wycena domu. Znacie jakieś idealne firmy z Myślenic?

minus56

Posty: 1

 
Jak masz sprawę sądową, to wówczas wynagrodzenie dla rzeczoznawcy majątkowego ustala sąd. Nie musisz szukać na własną rękę, ani ustalać z nim kosztów za usługę. Wiem, albowiem znajomy miał sprawę i tak właśnie było. Możesz nie ulega wątpliwości sprawdzić, jak kształtują się ceny w Myślenicach. Natomiast myślę, iż to zbędne. Pozdrawiam.

Hall

Posty: 27

 
Witam. Wątek bardzo ciekawy, tym niezwyklej iż już niedługo czekać mnie będzie podobne wyzwanie. Jak coś, to polecajcie sprawdzone usługi rzeczoznawcy w Myślenicach. Na pewno się przyda.

suderuss3

Posty: 16

 
Myślę, że na pewno znajdziesz kogoś w konkretnym budżecie. Pamiętaj, że zawsze możesz porównać oferty. Jeżeli chodzi o pracę rzeczoznawcy, to oni nie mają odgórnego cennika, więc stawki mogą być faktycznie zróżnicowane. Uważam, że w Myślenicach nie jest drogo.

Klara323

Posty: 14

 
Napisz, bo to temat, który mnie również interesuje. Nie chciałbym skorzystać z usługi, której później będę żałować. Muszę dokonać wyceny mieszkania w Myślenicach, więc podpinam się pod temat i z góry dziękuję za odzew.

Lupusx

Posty: 7

 
Widzę, że wiele poleceń podesłaliście. Mam nadzieję, że uda mi się skontaktować z kimś rzetelnym, kto szybko wykona mi wycenę mieszkania w Myślenicach. Pozdrawiam i dziękuję.

Klarka34

Posty: 18

 
Dla mnie liczyła się nie tylko wycena domu w Myślenicach, ale też fachowe doradztwo. Potrzebowałem kogoś, kto od a do za zapewni mi pomoc przy sprzedaży domu. Dzięki firmie https://www.tmlnieruchomosci.pl mogłem spać spokojnie. Nie wiem, co bym zrobił, gdybym nie znalazł tak uczciwego człowieka. Szczerze polecam.

Emuuu22

Posty: 23

 
Wolę się skontaktować i zbadać. Należę do osób, jakie wolą wszystko wiedzieć na wszelki wypadek :) Tak czy w przeciwnym wypadku , dzięki za odzew w temacie rzeczoznawcy w Myślenicach.

wicher45

Posty: 8