Strona główna > Firmy w Polsce > Nieruchomości > sprzedaż mieszkań warszawa

sprzedaż mieszkań warszawa

sprzedaż mieszkań warszawa

Chcę szybko i korzystnie sprzedać dom pod Krakowem. Z jakim biurem pośrednictwa warto byłoby się skontaktować, żeby fachowo i sprawnie znaleźli kupca?

Oct714

Posty: 21

 
Nie znam zbyt wielu takich firm. O kilku słyszałam, ale nie korzystałam z żadnej ;P więc doradca będzie ze mnie taki sobie. ;) Powodzenia!

alibali

Posty: 14

 
Jakoś jak ja przeglądam strony biur pośrednictwa to wszędzie mają dość ubogi wybór ofert. Nie wiem, może źle trafiam. Gdzie mają szeroką listę nieruchomości na sprzedaż/wynajem?

Kolekcjoner

Posty: 20

 
Mam koleżankę, która sprzedaje mieszkanie i z tego co wiem korzysta z pomocy jakiegoś agenta. Spytam się jej, jak będziemy razem na zmienie w robocie co i jak. Póki co – czesc! :)

Mariia

Posty: 29

 
Ja to albo kupię dom, albo wybuduję, jeszcze nie wiem. Jakbym kupował to pewnie przez pośrednika jakiegoś..ale to jeszcze dalekosiężne plany, może na przyszły rok. Wtedy wrócę do tego wątku ;->

Sylfa

Posty: 29

 
Jak szukałem lokalu dla swojej knajpki to najpierw próbowałem bez pośrednika coś znaleźć, ale czas leciał i żadnych sukcesów, więc umówiłem się do agencji, ale też mi nie byli w stanie pomóc. Znowu zacząłem szukać online ogłoszeń i chyba po pół roku udało się w końcu znaleźć satysfakcjonujące miejsce. Ech, trochę mnie to nerwów i czasu kosztowało, ale było warto.

Fimner56

Posty: 20

 
Ja to swego czasu szukałem lokalu pod pub i trochę mi to czasu zajęło. Koniec końców bardzo mi pomogła agencja Braci Sadurskich. Znaleźli mi dokładnie taki lokal o jakim myślałem w centrum. Lokalizacja to podstawa jak ma się taki biznes. Na stronie sadurscy.pl są wszystkie lokale, jakie teraz oferują. Pośrednicy są tutaj z licencją, ale też z dużym doświadczeniem. Wystarczy wspomnieć, że ta agencja w Krakowie działa już od 1990 roku.

tadziu47

Posty: 26

 
Szukałem mieszkania do wynajęcia głównie przez internet. Ale co innego wynajmować a co innego kupować. Jakbym chciał kupić to bym chyba wolał jednak z pośrednictwem, żeby mi dobrą umowę spisali.

sgm56

Posty: 37

 
Z tymi pośrednikami to różnie bywa. Najgorsze to są osoby, które nie mają licencji a się bawią w doradztwo. Wbrew pozorom takich niestety wcale nie brakuje;/

grumber

Posty: 17