WITAJ

Forum na czasie czyli pełen zakres informacji

sprzedaż mieszkań warszawa

Strona główna > Firmy w Polsce > Nieruchomości > sprzedaż mieszkań warszawa

sprzedaż mieszkań warszawa

08.11.2014 00:10:06 

Chcę szybko i korzystnie sprzedać dom pod Krakowem. Z jakim biurem pośrednictwa warto byłoby się skontaktować, żeby fachowo i sprawnie znaleźli kupca?

08.11.2014 08:36:04 

Nie znam zbyt wielu takich firm. O kilku słyszałam, ale nie korzystałam z żadnej ;P więc doradca będzie ze mnie taki sobie. ;) Powodzenia!

09.11.2014 23:47:42 

Jakoś jak ja przeglądam strony biur pośrednictwa to wszędzie mają dość ubogi wybór ofert. Nie wiem, może źle trafiam. Gdzie mają szeroką listę nieruchomości na sprzedaż/wynajem?

10.11.2014 07:01:21 

Mam koleżankę, która sprzedaje mieszkanie i z tego co wiem korzysta z pomocy jakiegoś agenta. Spytam się jej, jak będziemy razem na zmienie w robocie co i jak. Póki co – czesc! :)

11.11.2014 15:59:46 

Ja to albo kupię dom, albo wybuduję, jeszcze nie wiem. Jakbym kupował to pewnie przez pośrednika jakiegoś..ale to jeszcze dalekosiężne plany, może na przyszły rok. Wtedy wrócę do tego wątku ;->

12.11.2014 21:05:23 

Jak szukałem lokalu dla swojej knajpki to najpierw próbowałem bez pośrednika coś znaleźć, ale czas leciał i żadnych sukcesów, więc umówiłem się do agencji, ale też mi nie byli w stanie pomóc. Znowu zacząłem szukać online ogłoszeń i chyba po pół roku udało się w końcu znaleźć satysfakcjonujące miejsce. Ech, trochę mnie to nerwów i czasu kosztowało, ale było warto.

14.11.2014 13:24:46 

Ja to swego czasu szukałem lokalu pod pub i trochę mi to czasu zajęło. Koniec końców bardzo mi pomogła agencja Braci Sadurskich. Znaleźli mi dokładnie taki lokal o jakim myślałem w centrum. Lokalizacja to podstawa jak ma się taki biznes. Na stronie sadurscy.pl są wszystkie lokale, jakie teraz oferują. Pośrednicy są tutaj z licencją, ale też z dużym doświadczeniem. Wystarczy wspomnieć, że ta agencja w Krakowie działa już od 1990 roku.

15.11.2014 23:47:35 

Szukałem mieszkania do wynajęcia głównie przez internet. Ale co innego wynajmować a co innego kupować. Jakbym chciał kupić to bym chyba wolał jednak z pośrednictwem, żeby mi dobrą umowę spisali.

16.11.2014 06:59:09 

Z tymi pośrednikami to różnie bywa. Najgorsze to są osoby, które nie mają licencji a się bawią w doradztwo. Wbrew pozorom takich niestety wcale nie brakuje;/

Ostatnio dodane posty

Znajomy ma kilka apartamentów w Zakopanem i praktycznie cały czas ma pełne obłożenie. Jeśli nie będzie już chciał wynajmować takich apartamentów to na spokojnie je sprzeda. Klienci na takie apartamenty zawsze się znajdą, wobec tego jest to opłacalna inwestycja.

Decydując się na apartament warto wybierać coś, co jest luksusowe i klimatyczne. Dla przykładu w starej kamienicy w Krakowie apartament to będzie strzał w dziesiątkę. Wiele ludzi właśnie takiego szczególnego miejsca szuka. Dla takich ludzi cena wynajmu apartamentu nie ma znaczenia, wobec tego można wiele na tym zyskać.

Nieruchomości niby mają tanieć, ale to nie jest możliwe. Trzeba zainwestować i trochę poczekać, a to na pewno się zwróci. Jeżeli wybieracie mieszkania w Krakowie albo Zakopanem to im bliżej największych atrakcji tym wiecej ludzi będzie chciało tam wynajmować pokoje. Ludzie chcą mieć dziś wszędzie blisko.

© Copyright Dobrerelacje.net.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.