Strona główna > Firmy w Polsce > Nieruchomości > Rynek nieruchomości mielec - POMOCY !

Rynek nieruchomości mielec - POMOCY !

Rynek nieruchomości mielec - POMOCY !

Hejka, jakich pośredników na rynku nieruchomości w Mielcu polecicie osobie, które się dopiero przeprowadziła do miasta? Zamierzam kupić tanie mieszkanie, gdzieś w centrum. Niska prowizja obowiązkowo :D

Dzięki!

hummer

Posty: 19

 
Rozliczaj się tylko za efekty, bo w przeciwnym wypadku stracisz czas i kasę. Możesz dopłacić pośrednikowi za dobry rodzaj reklamy. U mnie to się sprawdziło.

Znacznie szybciej nawiązałem rzeczywiste kontakty.

BoGGo

Posty: 22

 
Polecam usługi pośrednika Kazimierza Surmy - http://www.rynek-nieruchomosci.mielec.pl. Rynek 5 – siedziba stacjonarna. Najbardziej doświadczone lokalne biuro nieruchomości. Mają efektywny standard promocji stacjonarnej i multimedialnej. Nie robią z oferty śmietnika. Tylko wiarygodne informacje, a prowizja po osiągnięciu zadowalających wyników w wysokości 1%.

Morn32

Posty: 23

 
Warto współpracować z pośrednikami, którzy mają doświadczenie w pełnej wycenie, znają poziomy cen na rynku i mogą od razu powiedzieć, czy transakcja dojdzie do skutku, czy nie.

eBing

Posty: 30

 
Nie zgłaszaj się do kilku biur nieruchomości, bo to oznaka desperacji. Lepiej trwać przy jednym.

Każdy fachowiec Ci to potwierdzi.

piehoot

Posty: 19

 
Zapytaj pośrednika, ile średnio czasu zajmuje mu pozyskanie kontrahenta. Znam ludzi, którzy latami samodzielnie pisali ogłoszenia i nic z tego nie wynikało.

kamap92

Posty: 21