administracja nieruchomościami Gdańsk

administracja nieruchomościami Gdańsk

Witam! Poszukuje profesjonalnej firmy, która świadczy usługi w zakresie administracji nieruchomościami w Gdańsku! Polećcie proszę sprawdzoną firmę!

mew soncz7777

Posty: 10

 
Od niedawna korzystamy w zakresie administracji nieruchomościami z usług firmy Osiedle Zielone i póki co większość mieszkańców jest zadowolona. Mieszkam w Gdańsku, a z tego co się zdążyłem zorientować to działa ona również na terenie Sopotu i Gdyni. Jej oferta jest zamieszczona na stronie pod adresem www.osiedlezielone.eu.

Daniel.E

Posty: 26

 
Mieszkańcy mojego osiedla są zbulwersowani jego administrowaniem, a wspólnota mieszkaniowa nic z tym nie robi! Klatki schodowe zapyziałe, a teren wokół drzew i trawniki zaniedbane. Już czas zmienić firmę administrującą i skorzystać naprawdę ze sprawdzonej oferty usług z Gdyni!

Różyczka

Posty: 14

 
My też szukamy firmy, która zajmuje się administrowaniem nieruchomości w Trójmieście. Zastanawiamy się nad skorzystaniem z usług „Osiedle Zielone” bo akurat na terenie Gdyni cieszy się bardzo dobrymi opiniami.

edyta123

Posty: 13

 
Z tego co się orientuję to coraz więcej wspólnot mieszkaniowych korzysta z usług profesjonalnych firm, które świadczą usługi w zakresie administrowaniem nieruchomości. To moim zdaniem dobre rozwiązanie, które zapewnia porządek i czystość na osiedlu.

Lalka

Posty: 17

 
My już przerobiliśmy współpracę z kilkoma administratorami nieruchomości, która za każdym razem kończyła się rozwiązaniem umowy za niedotrzymywanie warunków umowy. Jak znacie profesjonalną firmę z Gdańska to chętnie skorzystamy z jej usług!

bymbym23

Posty: 14