Strona główna > Firmy w Polsce > Nieruchomości > Lesznowola zespół willowy Lesznowola

Lesznowola zespół willowy Lesznowola

Lesznowola zespół willowy Lesznowola

Zastanawiam się nad inwestycją w segment w Lesznowoli. Jest tam ostatnio trochę nowych zespołów willowych...Polecacie tę okolicę? Jak z dojazdem do Wawy?

Aniusiaaa1

Posty: 19

 
Niedawno sfinalizowaliśmy transakcję z deweloperem Dynamic Development na zakup willi w Lesznowoli i tę okolicę mogę polecić. Zielono, przyjaźnie, bezpiecznie, i w sumie niedaleko S7, z dojazdem do Wawy też nie ma tu problemu. Wille można sobie obejrzeć na stronie -zielonapolana.pl. Jeszcze do końca sierpnia mieli fajną promocją – duży segment w cenie małego, być może teraz ruszą z jakąś inną akcją promocyjną. Pozdrawiam!

stanhold43

Posty: 23

 
No powiem Ci, że jest w czym wybierać jeśli chodzi o nowe inwestycje mieszkaniowe w okolicach Wawki. Naprawdę robią wrażenie te osiedla. Nowe, strzeżone, eleganckie, z całym zapleczem. Nic tylko kupować. Jeśli się ma akurat fundusze ;P

vokalek

Posty: 35

 
Inwestycji sporo, tylko chyba jest problem z chętnymi. Ostatnio czytałem artykuł w necie, że brakuje ludzi, którzy by kupowali mieszkania i te stoją puste...a developerzy wynajmować nie chcą.

Art3q

Posty: 18

 
Wybór jest, jeśli chodzi o developerów, tylko kasy trzeba ;-) Chociaż muszę powiedzieć, że ceny nie są aż takie nie do przejścia. Czasami się trafiają naprawdę warte uwagi promocje. Warto szukać.

koraasek

Posty: 30

 
Domek to mi się zawsze marzył, ale nie wiem w sumie ile teraz trzeba tak średnio zapłacić za nowy dom gdzieś w fajnej okolicy, pewnie niemało ;PP Jak wygram w totka, to wtedy na pewno poszukam oferty ;D

Hunka

Posty: 36

 
Coś tam w Lesznowoli zbudowali, z tego co wiem, ale szczegółów nie znam. Mój kumpel tam sobie kupił jakiś apartament z tego co pamiętam. Pozdrawiam!

Motospec

Posty: 11

 
Ja to mam dylemat – kupować gotowy dom, czy budować swój od podstaw? Co o tym myślicie? Wiadomo – gotowy to mniej problemów i roboty, ale znowu budując na własną rękę można zaoszczędzić.

Hihi_WWW

Posty: 18