Strona główna > Firmy w Polsce > Nieruchomości > Mieszkania na sprzedaż pod Wrocławem

Mieszkania na sprzedaż pod Wrocławem

Mieszkania na sprzedaż pod Wrocławem

Czy opłaca się inwestować w mieszkania we Wrocławiu i jakich deweloperów najbardziej polecacie na tym rynku?

lary0071

Posty: 29

 
W marcu byłem na targach mieszkaniowych w Hali Stulecia i przyznam, że interesuje mnie zakup mieszkania w opcji Osiedle Campanila. Nowe mieszkanka, pomoc w finansowaniu, wynajem przed zdobyciem kredytu.

Bardzo rodzinna, ekskluzywna atmosfera. Dwupokojowe zaczynają się od 39 m2, a koszty utrzymania są śmieszne. Deweloper daje na to gwarancję. Po dalsze informacje odsyłam cię na stronę http://www.format.wroclaw.pl.

HKrokiew

Posty: 31

 
Radziłbym ci przejrzeć najpierw plany zagospodarowania przestrzennego, a dopiero później podejmować decyzję o zakupie mieszkania.

Nie ma sensu ryzykować przyszłych problemów.

Rrealg

Posty: 46

 
Wrocław to teraz solidnie rozwijające się miasto, pod względem gospodarczym. Bezrobocie jest śmiesznie niskie, a kredytowanie dość proste, jeżeli masz warunki wykorzystania potencjału programu Mieszkanie dla Młodych.

Andrzeju45

Posty: 36

 
Monitoruj ofertę targów mieszkaniowych organizowanych często na Hali Stulecia. Warto się wybrać, bo są coraz lepsze rozwiązania.

Możesz wynegocjować stawki około dziesięć procent niższe od ceny proponowanej przez dewelopera.

Thaniell

Posty: 34

 
Kupiłem i sprzedałem raz we Wrocławiu, a drugi raz w jego okolicach mieszkania i przyznam, że nieźle zarobiłem. Grunt to stale monitorować rynek wtórny i koniecznie pierwotny. Akurat w tym drugim przypadku we Wrocławiu jest naprawdę dobrze.

eGoogle

Posty: 26