Strona główna > Firmy w Polsce > Nieruchomości > dobre biuro nieruchomości w krakowie

dobre biuro nieruchomości w krakowie

dobre biuro nieruchomości w krakowie

Czołem wszystkim! Szukam mieszkania na sprzedaż i chętnie bym skorzystał z pomocy agenta nieruchomości, żeby wszystko poszło szybciej i sprawniej. Jaką agencję w Krakowie uważacie za naprawdę dobrze zorganizowaną i uczciwą?

pawel253

Posty: 9

 
Mnie to zawsze denerwują strony agencji pośrednictwa, bo są słabo prowadzone. Rzadko się zdarza, żeby była duża galeria zdjęć, czy jeszcze jakiś film i dokładny opis. Jest parę zdjęć, jedno niewyraźne foto i tyle...

Kitas

Posty: 11

 
Nie za bardzo mam kogo doradzać, bo w sumie nigdy jeszcze nieruchomości nie sprzedawałem. Ale pamiętam ile mnie nerwów kosztowało szukanie kogoś kto moją Audicę kupi. Miałem po kilka prezentacji dziennie, a nikt nie chciał się ostatecznie na zakup zdecydować, każdy wybrzydzał. Dopiero po kilku tygodniach udało się kupca znaleźć. Nigdy więcej!

tigra32

Posty: 14

 
Mój brat pracuje jako agent nieruchomości w Krakowie i z tego co zawsze opowiada to klientów im nie brakuje. Ludzie jednak wolą jak ktoś za nich załatwia, niż mają sami tracić czas na organizację całej transakcji, poszukiwanie kupca/najmującego, czy tworzenie umów.

micko

Posty: 18

 
Od roku mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu i my to z właścicielem jesteśmy ugadani na tzw. gębę. Póki co jest okej, ale nie powiem, jakiś tam stres odczuwam, bo nigdy nie wiadomo czy nie zechce mnie wywalić jak coś mu się pozmienia w życiu i będzie potrzebował dla siebie tego mieszkania.

Klarka34

Posty: 18

 
Hm, doradcą tutaj nie będę zbyt dobrym, bo raczej z agencjami nieruchomości nie mam zbyt wielkich doświadczeń. Raz przeglądałem w jednym biurze lokale pod handel do wynajęcia, ale szczerze mówiąc to nic ciekawego nie mieli, tylko kilka jakiś ruin do mocnego remontu.

Fifeczek2

Posty: 17

 
Jako miły i kompetentny wspominam kontakt z agencją braci Sadurskich z biura na Czarnowiejskiej. Szybko mi pomogli w wynajęciu mojego mieszkania, zajęli się wyszukiwaniem klienta, stworzeniem umowy i wszystkimi detalami. Lokatorzy mieszkają już 4 rok i nie narzekam, pieniądze są na czas, o nic się nie muszę martwić. Dokłada oferta i namiar na biuro jest na ich stronie – krakow.sadurscy.pl.

Joe

Posty: 13

 
Trzeba przyznać, że ostatnio w Krakowie to trochę nowych pośredników od nieruchomości wyrosło. Widocznie jest zapotrzebowanie na tym rynku na takie usługi. Chociaż ja to powiem, że bym wybierał jakąś agencję z dłuższą historią, niż rok. Jest na pewno trochę firm, które w branży nieruchomości działają dekadę czy dłużej, tam bym szukał.

Wygodniś22

Posty: 15

 
Ja bym doradzał dopytać agencję nieruchomości jak u nich wygląda kwestia ubezpieczenia OC transakcji. Bo wiem że nie zawsze firmy mają to ogarnięte na dobrym poziomie. Powodzenia!

Andrzeju45

Posty: 36