WITAJ

Forum na czasie czyli pełen zakres informacji

dobre biuro nieruchomości w krakowie

Strona główna > Firmy w Polsce > Nieruchomości > dobre biuro nieruchomości w krakowie

dobre biuro nieruchomości w krakowie

04.05.2016 00:30:15 

Czołem wszystkim! Szukam mieszkania na sprzedaż i chętnie bym skorzystał z pomocy agenta nieruchomości, żeby wszystko poszło szybciej i sprawniej. Jaką agencję w Krakowie uważacie za naprawdę dobrze zorganizowaną i uczciwą?

04.05.2016 22:51:41 

Mnie to zawsze denerwują strony agencji pośrednictwa, bo są słabo prowadzone. Rzadko się zdarza, żeby była duża galeria zdjęć, czy jeszcze jakiś film i dokładny opis. Jest parę zdjęć, jedno niewyraźne foto i tyle...

05.05.2016 10:40:07 

Nie za bardzo mam kogo doradzać, bo w sumie nigdy jeszcze nieruchomości nie sprzedawałem. Ale pamiętam ile mnie nerwów kosztowało szukanie kogoś kto moją Audicę kupi. Miałem po kilka prezentacji dziennie, a nikt nie chciał się ostatecznie na zakup zdecydować, każdy wybrzydzał. Dopiero po kilku tygodniach udało się kupca znaleźć. Nigdy więcej!

06.05.2016 09:42:06 

Mój brat pracuje jako agent nieruchomości w Krakowie i z tego co zawsze opowiada to klientów im nie brakuje. Ludzie jednak wolą jak ktoś za nich załatwia, niż mają sami tracić czas na organizację całej transakcji, poszukiwanie kupca/najmującego, czy tworzenie umów.

07.05.2016 21:25:24 

Od roku mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu i my to z właścicielem jesteśmy ugadani na tzw. gębę. Póki co jest okej, ale nie powiem, jakiś tam stres odczuwam, bo nigdy nie wiadomo czy nie zechce mnie wywalić jak coś mu się pozmienia w życiu i będzie potrzebował dla siebie tego mieszkania.

08.05.2016 09:46:01 

Hm, doradcą tutaj nie będę zbyt dobrym, bo raczej z agencjami nieruchomości nie mam zbyt wielkich doświadczeń. Raz przeglądałem w jednym biurze lokale pod handel do wynajęcia, ale szczerze mówiąc to nic ciekawego nie mieli, tylko kilka jakiś ruin do mocnego remontu.

10.05.2016 22:23:18 

Jako miły i kompetentny wspominam kontakt z agencją braci Sadurskich z biura na Czarnowiejskiej. Szybko mi pomogli w wynajęciu mojego mieszkania, zajęli się wyszukiwaniem klienta, stworzeniem umowy i wszystkimi detalami. Lokatorzy mieszkają już 4 rok i nie narzekam, pieniądze są na czas, o nic się nie muszę martwić. Dokłada oferta i namiar na biuro jest na ich stronie – krakow.sadurscy.pl.

11.05.2016 09:34:15 

Trzeba przyznać, że ostatnio w Krakowie to trochę nowych pośredników od nieruchomości wyrosło. Widocznie jest zapotrzebowanie na tym rynku na takie usługi. Chociaż ja to powiem, że bym wybierał jakąś agencję z dłuższą historią, niż rok. Jest na pewno trochę firm, które w branży nieruchomości działają dekadę czy dłużej, tam bym szukał.

12.05.2016 17:38:50 

Ja bym doradzał dopytać agencję nieruchomości jak u nich wygląda kwestia ubezpieczenia OC transakcji. Bo wiem że nie zawsze firmy mają to ogarnięte na dobrym poziomie. Powodzenia!

Ostatnio dodane posty

Znajomy ma kilka apartamentów w Zakopanem i praktycznie cały czas ma pełne obłożenie. Jeśli nie będzie już chciał wynajmować takich apartamentów to na spokojnie je sprzeda. Klienci na takie apartamenty zawsze się znajdą, wobec tego jest to opłacalna inwestycja.

Decydując się na apartament warto wybierać coś, co jest luksusowe i klimatyczne. Dla przykładu w starej kamienicy w Krakowie apartament to będzie strzał w dziesiątkę. Wiele ludzi właśnie takiego szczególnego miejsca szuka. Dla takich ludzi cena wynajmu apartamentu nie ma znaczenia, wobec tego można wiele na tym zyskać.

Nieruchomości niby mają tanieć, ale to nie jest możliwe. Trzeba zainwestować i trochę poczekać, a to na pewno się zwróci. Jeżeli wybieracie mieszkania w Krakowie albo Zakopanem to im bliżej największych atrakcji tym wiecej ludzi będzie chciało tam wynajmować pokoje. Ludzie chcą mieć dziś wszędzie blisko.

© Copyright Dobrerelacje.net.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.