Strona główna > Firmy w Polsce > Nieruchomości > przegląd nieruchomości komercyjnych

przegląd nieruchomości komercyjnych

przegląd nieruchomości komercyjnych

Cześć. Kto zna dobre biuro nieruchomości z Krakowa prowadzące pośrednictwo w transakcjach na rynku nieruchomości komercyjnych (biura, działki, hale itp.). Zależy mi na firmie z licencją.

barca 29

Posty: 9

 
Najlepiej poszukaj jakiegoś licencjonowanego, renomowanego biura nieruchomości. Takie firmy, które mają już dużą renomę na rynku, zawsze są pewniejsze.

Marioleczka

Posty: 19

 
Wydaje mi się, że największe znaczenie ma wysokość prowizji i pod tym kątem warto porównywać oferty renomowanych biur nieruchomości

grzes3345

Posty: 11

 
W Krakowie bez problemu można znaleźć naprawdę dużo różnych biur nieruchomości, które zajmują się nie tylko transakcjami na rynku mieszkaniowym, ale także biurami, lokalami usługowymi, halami itp.

cough76

Posty: 19

 
Wydaje mi się, że najlepiej wybierać biura nieruchomości, które już mają pewne doświadczenie na rynku, wypracowały renomę wśród klientów. Firmy, które wchodzą dopiero na rynek mogą wykonać pracę „metodą prób i błędów”, a przecież mało kto chce, żeby ktoś inny uczył się jego kosztem.

Dragon

Posty: 14

 
Na rynku nieruchomości można też znaleźć firmy, które specjalizują się w wyszukiwaniu działek pod inwestycje komercyjne. Jeśli więc zależy Ci na działce w dobrej lokalizacji, to możesz skorzystać też z takiej oferty.

wiesław11

Posty: 14

 
Wiele zależy też od tego, o jaką dokładnie nieruchomość Ci chodzi, czy chcesz ją sprzedać, kupić, wynająć itp. Niektóre biura specjalizują się np. w halach, inne bardziej w lokalach usługowych i takich ofert mają więcej w bazie.

deamonix1

Posty: 11

 
Osoby, które chcą sprzedać lokal biurowy, halę czy inną nieruchomość komercyjną, mogą przejrzeć ofertę na stronie a-b-s.pl. To jest jeden z oddziałów krakowskiej Agencji Nieruchomości Bracia Sadurscy. Mają bardzo bogatą bazę ofert. Dużym plusem jest także to, że zapewniają klientowi zdjęcia wykonane przez profesjonalnego fotografa.

Klaudi

Posty: 29

 
Najlepiej wybierać agencję nieruchomości, która specjalizuje się właśnie w takich transakcjach, jakich chcemy dokonać. Dzięki temu pośrednik ma dużo doświadczenie i o wiele sprawniej jest w stanie przeprowadzić całą transakcję.

propek1

Posty: 14

 
A zależy Ci na sprzedaży czy zakupie nieruchomości komercyjnej? Bo wydaje mi się, że to też ma duże znaczenie podczas wyboru agencji. Gdy chcemy coś kupić ważne jest, aby firma miała dużo ofert w bazie. Gdy zależy nam na sprzedaży ważna jest np. aktywna promocja wszystkich ofert.

Polaczek90

Posty: 22