Strona główna > Firmy w Polsce > Nieruchomości > domy Słupsk, gdzie warto ?

domy Słupsk, gdzie warto ?

domy Słupsk, gdzie warto ?

Poszukuję taniego, ale nowego domu w Słupsku? Jest ktoś, kto się tym zajmuje albo zna jakiegoś dewelopera, który ma dla mnie ciekawą ofertę? Czekam na odpowiedzi.

ChosenOne

Posty: 5

 
Jest firma, która proponuje domy na sprzedaż w słupsku bez pośredników. Znajomy kilka miesięcy kupował dom i mówił, że cena jest niska. Dowiemy się, u kogo i dam znać. Byłem w domu i ładnie się prezentuje. Widać, że wszystko solidnie wykonane i nie miał mój znajomy praktycznie żadnych uwag, co do domu.

syrena88

Posty: 7

 
Brałem się sam za budowę domu, ale powiem, że wiecej już tego nie zrobię. Wcale taniej nie wychodzi, a do tego tysiące papierów, martwienie się czy ekipa przyjedzie na czas. Koszmar.

XxxxX

Posty: 27

 
Na pewno domy w Słupsku do sprzedania ma ten deweloper http://www.familia.nieruchomosci.pl. Firma rzetelna i kompetentna. Znajomy u nich dom kupował i jest zadowolony.

gabryś99

Posty: 11

 
Dla mnie dom to podstawa, nie chce mieć sąsiadów nad sobą albo, obok którzy mi hałasują. To, dlatego, mimo że musiałem zaciągnąć kredyt to wybrałem sobie nowy dom w Słupsku. Jestem niezwykle usatysfakcjonowany i Wam też polecam domy, bo macie gdzie odpocząć, gdzie wyjść latem. Super rozwiązanie.

Kitas

Posty: 5

 
Mam stary dom z cegły i ma się dobrze. Te nowe mnie nie przekonają. Dla mnie to nie wygląda najlepiej, natomiast wiem, iż teraz tak się buduje. Jeżeli miałbym kupować dom to tylko nowy, albowiem jednak stary to ciągłe remonty i spore ryzyko, a po co mi to?

urszulka

Posty: 8