Strona główna > Firmy w Polsce > Nieruchomości > nowe domy w Słupsku, gdzie znajdę ?

nowe domy w Słupsku, gdzie znajdę ?

nowe domy w Słupsku, gdzie znajdę ?

Zastanawiamy się nad małym domem w Słupsku. Chce żeby nie miał wiecej jak sto metrów kwadratowych. Znajcie dewelopera w Słupsku, który ma oferty?

Tatusiek4

Posty: 3

 
Kilka nowych domów w Słupsku buduje ta firma https://www.familia.nieruchomosci.pl. Domy współczesne, ale wykonane też z najlepszych materiałów.

asu204

Posty: 9

 
Widziałem w biurze nieruchomości w Słupsku nowe domy. Takie kwadratowe bardziej nowoczesne, ale przez to na małej powierzchni dużo się zmieściło. Według mnie cena jest atrakcyjna, dlatego jeśli ktoś szuka w tych okolicach domu to jest to oferta dla niego. Znajomy się tą ofertą interesuje i pewnie kupi jeden z domów, a wiele ich nie ma.

looque

Posty: 4

 
Kupiłem dom używany i włożyłem w niego wiecej niż w nowy. Nie polecam. Jeżeli kupujcie to tylko nowe domy, a wówczas wiecie, na czym stoicie. Ceny są niezwykle atrakcyjne. Moje mieszkanie w bloku jest wiecej warte niż nowy dom, chociaż nie wiem, dlaczego tak się dzieje? Gdzie tu jakiś sens i logia? Gdzie dom, a gdzie mieszkanie?

Yuri20

Posty: 3

 
Nowe domy szybko są sprzedawane, dlatego trzeba się spieszyć. Tym bardziej, jeśli cena jest atrakcyjna. Sam taki dom kupowałem i jestem naprawdę bardzo zadowolony.

Booss23

Posty: 7

 
Widziałem gdzieś reklamę, iż budują nowe domy w Słupsku. Bedę tam obecnie przejeżdżał to dam znać, kto to robi i może uda mi się zapisać stronę albo numer telefonu.

Klarkaa45

Posty: 4

 
Marzy mi się dom poza miastem. Chciałbym się wyprowadzić z centrum miast. Człowiek ma już trochę dosyć tego zgiełku. Na razie nie ma na to szans, niemniej jednak widziałem domy nowe po trzysta tysięcy pln. Cena słynna nawet, jeśli trzeba je jeszcze wykończyć.

gregcie@

Posty: 13

 
Byłem u dewelopera w Słupsku i ma super domy. Powierzchnia to osiemdziesiąt pięć metrów. Wydawało mi się, że to mało. Okazało się, że wcale nie, bo mają dobrze wszystko zagospodarowane. Cztery pokoje i dwie łazienki to jak dla mnie dużo jak na takim metrażu. Nie wiem czy nie zdecyduje się na ten nowy dom.

Hihi_WWW

Posty: 18

 
Kupiłem dom używany i włożyłem w niego więcej niż w nowy. Nie polecam. Jeśli kupujcie to tylko nowe domy, a wtedy wiecie, na czym stoicie. Ceny są bardzo atrakcyjne. Moje mieszkanie w bloku jest więcej warte niż nowy dom, chociaż nie wiem, dlaczego tak się dzieje? Gdzie tu jakiś sens i logia? Gdzie dom, a gdzie mieszkanie?

Yuri20

Posty: 3

 
Marzy mi się dom poza miastem. Chciałbym się wyprowadzić z centrum miast. Człowiek ma już trochę dosyć tego zgiełku. Na razie nie ma na to szans, ale widziałem domy nowe po trzysta tysięcy złotych. Cena atrakcyjna nawet, jeśli trzeba je jeszcze wykończyć.

Wielki Duch

Posty: 11