Strona główna > Firmy w Polsce > Kursy > kursy samoobrony, znacie ?

kursy samoobrony, znacie ?

kursy samoobrony, znacie ?

Czego można się nauczyć na samoobronie? Wiele o tym słyszałam, ale nie za bardzo wiem jak to wszystko może wygląda?

Mr Frog

Posty: 6

 
Indywidualne zajęcia jak i grupowe prowadzi instruktor samoobrony tutaj https://www.kursysamoobrony.eu. Znajome korzystały już z jego usług i są zadowolone.

strom

Posty: 14

 
Nie chodziłam nigdy na takie kursy samoobrony. Próbowałam swoich sił w domu, ale niestety za dobrze mi to nie szło. Na razie nie mam jak zapisać się na taki kurs, ale jak tylko będzie okazja to na pewno z tego skorzystam. Dzisiaj nie można się czuć bezpiecznie, dlatego warto wiedzieć jak się można będzie bronić.

Dzidzidek

Posty: 6

 
Korzystałam z indywidualnych zajęć z induktorem samoobrony i jestem zadowolona. Rzeczywiście nauczyłam się mnóstwo. Może i trzeba było zapłacić wiecej, ale szybciej można wszystkiego się dowiedzieć. Dla mnie miało to niezmiernie olbrzymie znaczenie i polecam takie rozwiązanie.

HalskiPL

Posty: 6

 
Z tego, co wiemy na takich kursach samoobrony łączy się techniki z różnych walk. Na pewno jest tam karate i judo. Instruktor sprytnie to wszystko łączy i można się wtedy naprawdę wiele nauczyć. Znajoma chodziła na kursy i pewnego dnia się jej to przydało. Sama myślę o zapisaniu się na taki kurs tak na wszelki wypadek.

audi80

Posty: 7

 
Korzystałam z indywidualnych zajęć z induktorem samoobrony i jestem zadowolona. Naprawdę nauczyłam się wiele. Może i trzeba było zapłacić więcej, ale szybciej można wszystkiego się dowiedzieć. Dla mnie miało to bardzo duże znaczenie i polecam takie rozwiązanie.

quios

Posty: 52

 
Jeśli instruktor naprawdę się na tym zna to ma odpowiednie certyfikaty. To nie jest łatwo łączyć te wszystkie techniki. Trzeba się na tym bardzo dobrze znać. Wtedy my kobiety możemy na tym tylko zyskać. Na tym nam zależy. Jeśli już się płaci to niech będą z tego efekty.

Lupusx

Posty: 11

 
Jeśli instruktor rzeczywiście się na tym zna to ma odpowiednie certyfikaty. To nie jest łatwo łączyć te wszystkie techniki. Trzeba się na tym niezwykle dobrze znać. Wówczas my kobiety możemy na tym tylko zyskać. Na tym nam zależy. Jeśli już się płaci to niech będą z tego efekty.

Klarka

Posty: 5

 
Osobiście chodziłam na kursy samoobrony i jestem zadowolona. Dowiedziałam się dużo rzeczy. Mam większą pewność siebie, albowiem wiemy, że w razie, czego będę potrafiła się obronić. To ma dla mnie znaczenie.

Klarka34

Posty: 20

 
Jest wiele kursów samoobrony, ale osobiście wybrałam ten indywidualny. Godzina z instruktorem to naprawdę bardzo dużo. Wtedy skupiony jest tylko na nas. Daje to same pozytywne efekty, dlatego warto z takiej oferty skorzystać. Trzeba dbać o swoje bezpieczeństwo. Czasy są trudne, a ma być przecież jeszcze gorzej.

włodek

Posty: 7