Strona główna > Uroda a zdrowie > Kosmetyki > gdzie chodzicie do barbera w Warszawie

gdzie chodzicie do barbera w Warszawie

gdzie chodzicie do barbera w Warszawie

Witam wszystkich Brodaczy!
Szukam podpowiedzi, gdzie ewentualnie korzystacie z usług barbera? Szukam kogoś kto faktycznie dobrze się zajmie brodą więc wszystkie podpowiedzi mile widziane.

Jasio234

Posty: 1

 
Poznańska 23/33 w Warszawie, barber shop The Sadovsky i przed rezerwacją sprawdź metamorfozy. Obrabiają równo brodę i fryzurę w taki sposób, żeby wszystko stylowo do siebie pasowało. Trochę w motywie na tzw. drwala, ale nie tylko.

atek562

Posty: 10

 
Strzyżenie brody masz u barbera https://thesadovsky.pl/, a tam pracują barberzy, którzy szkolą też innych, więc to nieco inny poziom jakości niż w innych salonach fryzjerskich.

bruklin187

Posty: 7

 
Starszych mężczyzn https://thesadovsky.pl/ też przyjmują, w średnim wieku na zakrywanie siwizny i to w taki sposób, ze tych białych włosów przez dłuższy czas nie widać.

Dyduchrr

Posty: 6

 
Zadzwoń do barbera z https://thesadovsky.pl/, bo radzą sobie nawet z długimi włosami oraz gęstą brodą.

Kitas

Posty: 8

 
Zetniesz się zgodnie z nowoczesnymi trendami w https://thesadovsky.pl/ i można powiedzieć dość ekonomiczne.

345_14

Posty: 5

 
Męskie, ale modne strzyżenie proponuje w Warszawie salon The Sadovsky i golą ostrą brzytwą w taki sposób, żeby nie pozostawić podrażnień i człowiek mógł wyjść od razu na biznesowe spotkanie, a to jednak sztuka. Adres to Poznańska 23/33.

pawel253

Posty: 15

 
Wykończenie golarką brody i to niezależnie od gęstości wykonasz w Warszawie przy ul. Grójeckiej. Działa tam od jakiegoś czasu wyspecjalizowany barber shop The Sadovsky. Poza tym pełne strzyżenie męskie z nastawieniem na stylizację. Sam salon dzieli się przykładami realizacji, metamorfoz dotychczasowych klientów, więc nie idziesz w ciemno.

Odi

Posty: 2

 
Na strzyżenie męskie i to bardziej skomplikowane umówisz się przez https://thesadovsky.pl/ i weźmiesz po wizycie sporo preparatów pielęgnacyjnych, które nie występują w standardowych drogeriach.

Sagerrak

Posty: 8

 
Ścinają głównie mężczyzn w Warszawie https://thesadovsky.pl/ i współpracują, przyuczają stażystów, więc możesz się umówić do eksperta lub właśnie początkującego. Zależy, jaką różnicę w jakości akceptujesz i czy zależy Ci tylko na cenie, ale spoko, że zapewniają pod tym względem elastyczność.

Damiano

Posty: 20