Strona główna > Uroda a zdrowie > Kosmetyki > przekłuwanie uszu Żary, szukam

przekłuwanie uszu Żary, szukam

przekłuwanie uszu Żary, szukam

Czy przekłuwanie uszu w Żarach boli? Będę akurat przejazdem w tym mieście i przy okazji chciałabym się na to zdecydować, ale kompletnie nie wiem czy należałoby.

Marko

Posty: 1

 
Ja zdecydowałam się na przekłuwanie uszu w Żarach i muszę przyznać, że jestem naprawdę w pełni zadowolona. W zasadzie to pod żadnym pozorem nie mogę narzekać.

Kitas

Posty: 6

 
Ostatnio zauważyłam, że w mojej okolicy jest salon zajmujący się przekłuwaniem uszu w Żarach. Podam Wam link do strony Internetowej: https://beautyzone.salon.

saradonin

Posty: 3

 
Z tego co wiem to moja znajoma przekłuwała uszy w Żarach i była w pełni zadowolona. Jak chcesz to wezmę od niej namiar do tego miejsca i jakoś Ci podam. Myślę, że najlepiej będzie w wiadomości prywatnej.

Poznaniaczek2

Posty: 4

 
Słyszałam, że przekłuwanie uszu w Żarach polecane jest przez wiele osób, dlatego też zamierzam się na nie zdecydować. Gdy już będę po to chętnie podzielę się z Wami moją opinią na temat tego miejsca. Najbardziej boję się tego, że będzie to bolesne i zależy mi na tym, aby uniknąć bólu.

himmmu78

Posty: 11

 
Jeśli chodzi o przekłuwanie uszu w Żarach to ja zawsze każdemu polecam tylko jedno miejsce. Korzystało już z niego kilka ludzi i w sumie wszyscy byli w pełni zadowoleni, wobec tego Wam też mogę je polecić.

xtigerx

Posty: 2

 
Według mnie przekłuwanie uszu w Żarach to jeden z najlepszych wyborów, ponieważ wszystko odbywa się w zasadzie bez żadnego bólu, a na tym mi zależało.

mniszko

Posty: 3

 
Szczerze mówiąc to ja mocno bałam się przekłuwania uszu w Żarach, ale jak się okazało zupełnie niepotrzebnie. Taki zabieg odbył się bardzo szybko i przede wszystkim całkowicie bezboleśnie, a do tego jeszcze miałam wliczoną w cenę biżuterię. Dlatego też mogę polecić Wam wszystkim salon, w którym byłam.

DobreRADY

Posty: 3

 
Jeżeli pragniesz zdecydować się na przekłuwanie uszu w Żarach to poszukaj jakiegoś sprawdzonego salonu w Internecie. Jest ich co najmniej kilka, a więc raczej na pewno odnajdziesz ten, który przypadnie Ci do gustu. Oczywiście możesz również poszukać osobiście, niemniej jednak zapewne zajmie Ci to o wiele więcej czasu.

dada45

Posty: 4