Strona główna > Firmy w Polsce > Inne biznesy > Adwokat Gdynia

Adwokat Gdynia

Adwokat Gdynia

Gdzie się zgłosić w Gdyni po odzyskanie zaniżonego odszkodowania od ubezpieczyciela?

Acurano

Posty: 1

 
Im więcej kontaktów posiada kancelaria, można powiedzieć zespół interdyscyplinarny, tym lepiej dla szybkiego rozwiązania sprawy.

Nwcrw09

Posty: 18

 
Teraz wiele kancelarii prawnych przeszło na obsługę frankowiczów wyłącznie i coraz częściej trudniej dostać się do klasycznych związanych bardziej z prawem cywilnym, karnym.

wisła05

Posty: 6

 
Podobno Policja wystawiła mniej mandatów w ostatnim roku, ale zarobili znacznie więcej, więc coś zaczyna się może dziać pozytywnie na drogach. No, ale prawda, że prawo jazdy stracić coraz łatwiej, za niewielkie przewinienie.

Kobitka22

Posty: 4

 
Kancelaria nie musi wcale iść z problemem do sądu, tylko rozwiązać wiele rzeczy na zasadzie mediacji. Na rynku odszkodowań można to stosunkowo łatwo przeprowadzić.

Klasowe34

Posty: 3

 
Zaniżone odszkodowania to już klasyka i ubezpieczyciele po prostu liczą na to, że człowiek się nie zorientuje w temacie. Z tego powodu warto nawet umowy z kancelariami prawnymi podpisywać.

ewa

Posty: 17

 
Coraz więcej kancelarii wprowadza właśnie indywidualne rozliczenia, żeby klienta na dzień dobry nie obciążać znaczącymi kosztami.

Fiszerrr

Posty: 2

 
W Gdyni Marek Wasilewski zajmuje się analizą spraw, w których doszło do zaniżenia odszkodowania i przekazuje dane do ubezpieczyciela, negocjuje właściwą stawkę.

Acclaim

Posty: 17

 
Właśnie nad mediacjami warto pomyśleć. Kancelarie prawne teraz mają nawet kontakty do psychologów, detektywów, na rynku międzynarodowym, więc dochodzą do wielu ciekawych rozwiązań dla klienta.

michał

Posty: 6