co sądzicie o oleju CBD

co sądzicie o oleju CBD

hej, znacie jakieś grupy dla ludzi mający problemy onkologiczne?

Marioleczka

Posty: 1

 
Najlepiej znaleźć kogoś kto taką indywidualną terapię będzie w stanie zaplanować i rozpisać to pewnie i efekty wtedy będą możliwie najlepsze.

guster

Posty: 2

 
Onkologiczne sprawy to już na tyle poważna kwestia, że faktycznie do ułożenia takiej terapii warto mieć kogoś z doświadczeniem, kto będzie w stanie zająć się tym na odpowiednim poziomie.

renia00

Posty: 9

 
Ogólnie z konopiami jest tak, że terapie mogą dawać dobre efekty, ale trzeba też wiedzieć jak je stosować i na co zwrócić uwagę, by możliwie te efekty były jak najlepsze.

micko

Posty: 2

 
Terapie konopne wymagają dobrze dobranych olejów i dawek, szczególnie jak w grę wchodzą kwestię onkologiczne to może mieć istotne znaczenie więc warto będzie o tym pamiętać.

TomekK 

Posty: 5

 
Taka grupa jest w sieci - https://www.facebook.com/groups/2073520546292917, która się zajmuje onkologią i epilepsją i możliwymi do ułożenia terapiami, więc można poczytać o tym jakie ludzie mają spostrzeżenia, jakie metody stosują przy leczeniu.

alklu7

Posty: 7

 
Zmiany onkologiczne mogą mieć różny charakter więc do terapii, która będzie układana trzeba mieć kogoś z doświadczeniem, kto faktycznie zadba o to, by poziom tej terapii był możliwie jak najwyższy.

Gruby_56

Posty: 5

 
Taką terapię przy epilepsji można będzie stosować jeśli ma się kogoś kto będzie w stanie ja odpowiednio ułożyć i podpowie na co zwrócić uwagę przy wybieraniu konkretnych produktów. To dość istotna kwestia, by uzyskać efekty terapii jak najlepsze.

jaserek5

Posty: 7