co sądzicie o oleju CBD

co sądzicie o oleju CBD

Dajcie znać gdzie można szukać pomocy jeśli chodzi o ułożenie terapii konopnych pod kątem problemów z nowotworami. Jeśli coś możecie podpowiedzieć, polecić to dajcie znać jak to wygląda i jakie oleje warto będzie stosować.

Marioleczka

Posty: 1

 
Zobacz sobie pomoc kogoś kto faktycznie zna oleje konopne i coś sensownego w temacie będzie mógł zaproponować, podpowie jakie wybrać i potem jak dawkować.

AdamDzii

Posty: 3

 
Konopie mogą być skuteczne, ale trzeba mieć dobre oleje i również w odpowiedni sposób powinno się także je dawkować.

Bernatsti

Posty: 10

 
Najważniejsze będzie to, by mieć oleje, które będą dobrej jakości i faktycznie ich stosowanie będzie bezpieczne, będzie można czerpać korzyści z wyboru olejów konopnych.

Sebus23

Posty: 2

 
Znaczenie będzie miało to jakie oleje będziesz wybierać i potem jak stosujesz więc warto będzie to sprawdzać i korzystać z pomocy kogoś kto zna ten temat.

humer56

Posty: 3

 
Myślę, żę dobrą opcją będzie też szukanie kogoś kto układa takie terapie i konkretnie powie jakie oleje stosować, jak dawkować, by uzyskać pozytywne efekty.

JasioJasio

Posty: 4

 
Strona facebookowej grupy https://pl-pl.facebook.com/groups/2623109481051786/ to jedno z takich miejsc, gdzie pojawiają się informację na temat konopi i produktów, które z nich powstają.

waleria

Posty: 12

 
Na pewno ważne będzie to jakie produkty wybierasz i potem jak dawkujesz, by rzeczywiście mówić o skuteczności konopi.

adameczek2323

Posty: 2