Strona główna > Coś śmiesznego > Gry zręcznościowe > moja kawiarnia hack, szukam

moja kawiarnia hack, szukam

moja kawiarnia hack, szukam

Jak zdobywać w my cafe prezenty, bo nie wiem? To znaczy wiem, że można, ale nie za bardzo wiem jak się za to wszystko zabrać?

himmmu78

Posty: 2

 
Uwielbiam grę moja kawiarnia, bo daje mi dużo radości. Chociaż raz na jakiś czas można się troszkę odstresować. Mamy dużo nowych przepisów, jakie odnalazłem na stronie internetowej, która do gry została stworzona. Można dużo się z takiej strony dowiedzieć interesujących informacji.

Hoteowo24h

Posty: 14

 
O tym jak zdobywać w my cafe prezenty odszukacie informacje na stronie internetowej https://my-cafe.pl. tam są wszystkie poradniki, triki i różne ciekawe rozwiązania do gry.

mew soncz7777

Posty: 10

 
Jeśli chodzi my cafe i przepisy to jest jakaś strona gdzie można to wszystko znaleźć. Nie korzystałem z niej jeszcze, ale widziałem, że tam wszystko jest to opisane. To strona stworzona właśnie do grania w tę super grę.

TomekK

Posty: 24

 
Gier jest niezwykle mnóstwo, natomiast akurat my cafe darzę dużą sympatią. Od dawna gram w tę grę i wywołuje mi to wiele przyjemności, zatem chętnie polecam ją innym. Trzeba się naturalnie skupić, trzeba korzystać z poradników, natomiast z biegiem czasu takie granie jest o wiele łatwiejsze. Można uzyskiwać o wiele wyższe efekty swojej pracy.

matek562

Posty: 7

 
Nie grałem nigdy w taką grę i szczerze mówiąc nie słyszałem. Muszę sprawdzić czy my cafe spełni moje oczekiwania. Lubię takie prowadzenie restauracji czy kawiarni, a i czasu mamy sporo. Może akurat mi się to spodoba. Jak będę już więcej wiedział o grze to podzielę się z Wami moimi wrażeniami.

Yuri20

Posty: 8