Strona główna > Firmy w Polsce > Fotograf > sesja kobieca szczecin, który fotograf ?

sesja kobieca szczecin, który fotograf ?

sesja kobieca szczecin, który fotograf ?

Jest tutaj ktoś, kto miał robione zdjęcia typowo kobiece? Mogą być w studiu albo w plenerze. Dajcie mi znać jak to wygląda.

Cim45

Posty: 1

 
Mam kilkanaście zdjęć ze swojej sesji. Wrzuciłam je na swój profil i każdy jest nimi zachwycony. Oczywiście wydawał pieniądze, ale to akurat jest w tym przypadku najmniej ważne.

sthEn

Posty: 8

 
Mogę polecić sesję ciążową w Szczecinie, bo naprawdę zdjęcia wyszły super. Nie spodziewałam się aż takich efektów. Na zdjęciach za dobrze nie wychodzę, ale jak widać obróbka cyfrowa robi cuda. Oczywiście trzeba wiedzieć, w jaki sposób to zrobić, aby nie przesadzić, bo wtedy człowiek w ogóle nie jest do siebie podobny.

Zdzichu

Posty: 7

 
Z tego, co wiem to można sobie wybrać różne pakiety. Są te tańsze jak i droższe. Trzeba to porównać, a wtedy wiadomo, co wybrać dla siebie. Miałam sesję w ciąży i później zaraz po urodzeniu syna. Było naprawdę super.

Kitas

Posty: 17

 
Nie wiem jak jest dzisiaj, ale wtedy, kiedy ja byłam na sesji to można było zabrać kilka stylizacji. Warto wcześniej zadzwonić do fotografa żeby się dowiedzieć, co tak naprawdę warto zabrać. Później fotograf przejrzy, które stroje są odpowiednie i wybierzemy te najlepsze.

Czarek

Posty: 2

 
Znajoma robiła sobie takie zdjęcia i była bardzo zadowolona. Najpierw miała sesję tylko swoją, a później w ciąży i jak maluch się urodził. Oczywiście wszystko dzisiaj kosztuje, ale w tym przypadku nie ma sensu przeliczać tego na pieniądze, a na efekty. Było warto.

dermert

Posty: 3

 
Widziałam, iż sesje ciążowe w Szczecinie robią tutaj https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesje-ciazowe-brzuszkowe. Sprawdźcie sobie same czy to jest to, czego szukacie. Na pierwszy rzut oka fotografie wyglądają całkiem ładnie.

xtigerx

Posty: 8

 
Była na takiej sesji kobiecej w Szczecinie i zdjęcia wyszły super. Były oczywiście obrabiane cyfrowo, ale bez przesady. Mnie się podobają i uważam, że wyszłam dobrze, a zawsze patrzę na swoje zdjęcia bardzo krytycznie. Polecam spróbować, bo będzie to super przygoda.

figo

Posty: 5

 
Chociaż raz na kilka lat warto zrobić sobie taką sesję. To sesja dla nas, dlatego warto się do niej odpowiednio przygotować. Nie kosztuje to dużo, czasu też nie trzeba wiele, aby można było wszystkie zdjęcia wykonać.

Komimya

Posty: 3

 
Myślę, że to super pamiątka na lata, dlatego warto takie zdjęcia sobie robić. U mnie to wygląda tak, że raz na dziesięć lat sobie sesję robię i porównuje jak to się człowiek zmienia. Polecam innym też skorzystać z takiej opcji.

Jacuś

Posty: 5